sprzątanie

W życiu domowym nieustannie dzieje się coś, na co potrzebna jest dobra rada, skuteczny sposób, niezawodny środek. A “dobra rada nieraz droższa od złota”, jak mówi przysłowie.

Po latach zbierania praktycznych sposobów prowadzenia domu, zachowania, urody i zdrowia stworzyliśmy naszą stronę www.jestempaniadomu.pl, która jest zbiorem tanich, prostych i sprawdzonych rozwiązań z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego, przechowywania i przygotowywania żywności, pielęgnacji odzieży, wyrobów skórzanych i biżuterii, hodowli roślin domowych i ogrodowych, pielęgnacji urody i zdrowia.

Staraliśmy się aby zamieszczone porady, wskazówki i przepisy były proste, niezbyt skomplikowane, aby nie zniechęcać do ich stosowania.

 

Strona powstała przy pomocy poniższych książek:

“Perfekcyjna Pani Domu” – Anthea Turner

Smiling Young Woman With Iron And Basket Full Of Clothes

“Domowy Poradnik Rodzinny” – Ewa Miller-Stefańska
“ABC Porządków Domowych” – Zofia Dzięgielska
“Poradnik Domowy Babci Aliny” – Elżbieta Lechowicz
“Zofia Dzięgielewska radzi młodym gospodyniom” – Zofia Dzięgielewska
“Poradnik Pani Domu” – Helga Kuhn
“Porządek musi być” – Kim Woodburn i Aggie MacKenzie
“Bona – Poradnik rodzinny”
“Licz i chudnij – tabela kalorii i punktów” – Vita
“250 rad jak być eko” – Sarah Callard

oraz własnych doświadczeń.

Uwaga! Należy uważać przy stosowaniu chemikaliów, środków czyszczących, produktów i roztworów opisanych na stronie www.jestempaniadomu.pl. Zalecamy wcześniejsze sprawdzenie wszystkich metod na niewielkiej, mało widocznej powierzchni. Zawsze należy przeczytać informację na produkcie i stosowanie się do zawartych tam zaleceń. Sukces nie jest gwarantowany, dlatego redakcja strony wwww.jestempaniadomu.pl nie ponosi odpowiedzialności za niepowodzenia i zniszczenia spowodowane stosowaniem produktów i roztworów opisanych na stronie www.jestempaniadomu.pl. Oskarżenie redakcji w związku ze stratami osobowymi, rzeczowymi i finansowymi jest wykluczone.

Witryna prowadzona przez:

Rafał Drzał
ul.Skarżyńskiego 10A
80-463 Gdańsk
Tel.: 603 62 78 87


Zapisz