Urządzenie salonu czy sypialni wymaga od nas dużego zaangażowania. Pierwsze z wymienionych pomieszczeń zazwyczaj jest miejscem reprezentacyjnym, gdzie przyjmujemy gości. Drugie zaś spełnia rolę oazy spokoju, strefy zapewniającej intymność i wypoczynek. Dlatego też przy wyposażaniu obydwu pokoi, musimy kierować się zupełnie innymi przesłankami, zwłaszcza jeśli chodzi o dobór mebli tapicerowanych.

Salon – prezencja i styl

 

W pokoju dziennym zazwyczaj dominują duże kanapy i narożniki. Nic w tym dziwnego. Meble te mają za zadanie pomieścić jak największą liczbę gości i uprzyjemnić spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Nie można również zapominać o fotelach – te nowoczesne i eleganckie zazwyczaj stanowią doskonałą ozdobę salonu. Przykuwają wzrok gości i sprawiają, że odpoczynek będzie czystą przyjemnością. Wybierając meble tapicerowane do salonu, pamiętajmy o tym, by ich barwa i styl komponowały się z resztą wyposażenia. Nic bardziej nie psuje ogólnego wrażenia niż chaos, niekonsekwencja w doborze dodatków i ogólny miszmasz. Bardzo ważny jest również komfort podczas użytkowania mebli.

 

Sypialnia – wygoda przede wszystkim

 

Podstawowym elementem wyposażenia sypialni jest łóżko, jednak pamiętajmy też o walorach, jakie posiada fotel. Wielu z nas marzy, by wieczorem w ciszy i spokoju zatopić się w nim, czytając prasę lub książkę. Dlatego też musi być on miękki i wygodny. Co prawda wskazane jest, aby fotel pasował do pozostałych elementów wystroju. Jednak w sypialni możemy pozwolić sobie na większą dowolność – to głównie nam ma się on podobać. Na rynku dostępnych jest wiele rodzajów foteli. Różnią się one materiałem obiciowym i kształtem, co sprawia, że każdy z nas jest w stanie znaleźć dla siebie idealny model.

 

Czas na zakupy

 

Wszystkim osobom planującym zakup wyposażenia do swojego domu lub mieszkania, polecamy skorzystanie z oferty firmy Black Red White. Znajdziemy tam szeroki wybór mebli tapicerowanych – kanap, sof, narożników, foteli, puf oraz całych zestawów wypoczynkowych, dzięki którym każde wnętrze nabierze stylowego wyglądu. Black Red White oferuje również wygodne łóżka i materace do sypialni. Ponadto, w asortymencie firmy znajduje się bogata kolekcja szaf, regałów, witryn, półek, stołów i krzeseł. Proponowane są również wysokiej jakości meble do kuchni, gabinetu oraz pozostałych pomieszczeń w domu. W salonach Black Red White kupimy także wiele artykułów dekoracyjnych – dywany, oświetlenie, akcesoria kuchenne i łazienkowe oraz tekstylia, dodające uroku i zdobiące każde wnętrze. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy www.brw.com.pl, gdzie zapoznamy się z dokładną ofertą oraz aktualnymi promocjami.