dziecko w szkole

Już w lecie trzeba pomyśleć o przygotowaniu szkolnej wyprawki dziecka.

Nie wszystko uda się kupić od razu.  Wiele rzeczy mały uczeń odziedziczy po starszym rodzeństwie. Podręczniki można zakupić od starszych roczników. Te rzeczy właśnie trzeba doprowadzić do takiego wyglądu, aby dziecko nie czuło się zlekceważone czy zaniedbane.

Na stronie ladne kolorowanki można znaleźć wiele ładnych kolorowych zdjęć we wszystkich kształtach i rozmiarach. Możesz pobrać lub wydrukować te kolorowe strony za darmo, a następnie je pomalować. To bardzo przydatna strona! Po lewej stronie znajduje się menu, w którym można wyszukać swoją ulubioną kolorową stronę. Strony z kolorowankami, strony z kreskówkami, strony z kolorowankami samochodowymi… każdy znajdzie coś dla siebie!

Możesz również wyszukać malucha kolorowanki, dziewczynki kolorowanki lub chłopców kolorowanki. Są nawet kolorowe strony dla dorosłych. Kolorowa zabawa dla całej rodziny! Chcesz zrobić własne kolorowanki i nie jesteś aż tak kreatywny? Na stronie znajduje się kilka filmów, w których krok po kroku można zobaczyć, jak zrobić własną kolorową stronę. Dzięki temu znacznie łatwiej jest na przykład narysować delfina lub flaminga. Dodałem już tę stronę do moich ulubionych. A ty?