W dniach między 8 czerwca, a 1 lipca 2012 r.  w Polsce i na Ukrainie rozegranych zostanie około 30 meczów o puchar Mistrzostw Europy Euro 2012. Co daje średnio jeden mecz na dzień. Jeśli piłka nożna i siedzenie przed TV patrząc jak faceci ganiają za piłką nie jest tym co naprawdę Cię fascynuje, skorzystaj z naszych propozycji wyłącznie dla kobiet. Podczas gdy On z zacięciem będzie śledził wyniki meczów i oddawał się kibicowaniu rycząc do TV z butelką piwa w ręku, Ty wykorzystaj każde 90 minut meczu tak jak lubisz najbardziej. Odpocznij, zrelaksuj się, zrób coś dla siebie i swojej urody. Zrób rzeczy, na które zazwyczaj brak Ci czasu. W  trakcie trwania Euro 2012 możesz „odpocząć” od swojego partnera przez 2700 minut (30 meczów x 90 minut – nie licząc przerw i dogrywek), a więc minimum 45 godzin!

Poznaj nasze propozycje alternatywnego spędzania czasu w trakcie 90 minut trwania meczu Euro 2012:

  • Umów się ze wszystkimi koleżankami nawet z tymi, których dawno nie widziałaś – One też na pewno się nudzą. Kawiarnia, restauracja, spacer…
  • Bez problemu możesz iść do dowolnego klubu w mieście. Będą tam same kobiety, a Twój facet nie będzie miał powodów do zazdrości.
  • Zadbaj o swój wygląd i samopoczucie –  skorzystaj z zabiegów kosmetycznych, na które dotąd brakowało Ci czasu. Zapisz się również do fryzjera i zaszalej z fryzurą – jak bardzo by nie była ekstrawagancka On i tak nie zauważy.
  • Zadbaj o figurę na siłowni lub w klubie fitness. Aerobik, pilaste, joga i co tylko zechcesz… 90 minut poświęcone na ćwiczenia szybko przełożą się na poprawę twojej sylwetki!
  • Domowe SPA Przygotuj sobie długą, ciepłą i aromatyczną kąpiel w wannie obstawionej zapalonymi świeczkami i oddaj się błogiej przyjemności. Masz pewność, że przez 90 minut nikt nie będzie Ci przeszkadzał.
  • Sprawdź ofertę biur podróży i wyjedź z koleżankami bodaj na miesiąc. On i tak nie zwróci uwagi, że Cię nie ma.
  • Zaszalej na zakupach! Twój partner teraz zaakceptuje wszystko nie pytając się – o cenę, ani po co Ci kolejna sukienka do kolekcji.
  • Kino. W każde 90 minut meczu możesz obejrzeć każdą komedię romantyczną, o której wiele już słyszałaś, ale nigdy nie miałaś czasu jej zobaczyć.
  • Poczytaj książkę, na którą nie miałaś czasu i od dawna leży zapomniana i być może zakurzona.

Poniżej przedstawiamy alternatywne do Euro 2012 propozycje kulturalne w niektórych miastach:

Poznań
Goalkeeper –  wystawy i pokazy filmowe na Starym Rynku.
Malta Festival 2012, a w nim światowa prapremiera opery “Slow Man” Nicholasa Lensa napisana na podstawie prozy i we współpracy z Johnem Maxwellem Coetzee. Ta opera to koprodukcja organizatorów festiwalu i Teatru Wielkiego w Poznaniu.

Warszawa  
Ursynów – 100 dniowy cykl „Smak Rosji”, a w nim m.in. przeglądu filmów rosyjskich, ale też np. dyskusje na temat obalania stereotypów czy halowy turniej… ambasadorów Polski, Grecji, Rosji Czech. Ponadto Dzień Kultury Rosyjskiej w przedszkolach. Ale też np. 2-3 czerwca Rosyjskie Miasteczko.

Szczegółowy plan imprez jeszcze przed Euro “Smaku Rosji”

Łódź
8-10 czerwca monodram Ewy Kasprzak “Super Suzan”; premiera spektaklu “Honeymoon”; monodram Justyny Święczyłło “Mój Dzikus”; spartakiada amazonek; festyn i koncert “Łodzianki twórcze”
15-17 czerwca zlot prezydentek i pełnomocniczek; targi “Kobieta w wielkim mieście”; rajd samochodowy kobiet “Arabellarally”; międzynarodowe zawody w gimnastyce artystycznej; spotkanie z Januszem Leonem Wiśniewskim; koncert Anny Cymerman
22-24 czerwca koncert Kayah; festiwal “Teraz one”; premiera spektaklu “One twórcze”
29 czerwca – 1 lipca babskie warsztaty

Więcej szczegółów o programie tutaj

Gdynia
Heineken Open’er 2012. m.in. Bjork czy Julia Marcell. Dla fanów polskiej muzyki – Kasia Nosowska.

program Open’era 2012

 
Znajdź coś dla siebie z propozycji powyżej lub wymyśl jeszcze coś innego – specjalnie dla siebie, a On niech się cieszy z Euro 2012. Pamiętaj!  Każdy potrzebuje czasu na swoje zainteresowania.