Istnieje wiele sposobów na zasłanianie okien w domach i mieszkaniach. Jedne powodują całkowite zaciemnienie pokoju, inne nie dają takiego efektu. Jednym z najczęściej wykorzystywanych środków do zasłaniania okien, są rolety okienne. W tej kategorii zasłon okiennych wymieniamy wiele różnych rodzajów rolet. Od wielu lat rolety zdobywają coraz większą popularność w dziedzinie dekoracji okiennych. Są częściej wybierane obecnie niż tradycyjne zasłony i zasłonki. Na jakie rolety zdecydować się we własnym domu?
Praktyczne i funkcjonalne

W sklepie internetowym Dekoria.pl można przejrzeć bogaty asortyment rolet okiennych. Są to wyjątkowo praktyczne i funkcjonalne rolety, które można w prosty sposób utrzymać w czystości. Pozwalają na zachowanie prywatności we własnym domu, nawet wtedy, gdy nasze mieszkanie zlokalizowane jest na najniższej kondygnacji budynku, na tzw. niskim parterze.
Sklep Dekoria.pl oferuje klientom wiele modeli i rodzajów rolet, można więc wybrać takie, które spełnią nasze oczekiwania i będą pasowały do stylu elewacji budynku i jednocześnie do typu aranżacji wnętrz.

Typy rolet
Rolety okienne dostępne w sklepie Dekoria.pl zostały podzielone na kilka kategorii:

  • Rolety rzymskie,
  • Rolety woalowe,
  • Rolety romantica,
  • Rolety zaciemniające.

Dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Wchodząc na stronę www.dekoria.pl można zapoznać się z próbnikiem materiałów wykorzystywanych do produkcji rolet. Dodatkowo, serwis Dekoria.pl oferuje usługę szycia rolet na wymiar oraz zakup tkanin na metry, jeśli klient potrzebuje rolet o niestandardowych wymiarach. Z wykorzystaniem rolet okiennych ze sklepu Decoria.pl można stworzyć niepowtarzalne, stylowe wnętrze.
Sklep Dekoria.pl ma w swojej ofercie także akcesoria niezbędne do rolet, również na wypadek zużycia się jednego z elementów konstrukcji rolet okiennych, zawsze można go wymienić na nowy, bez potrzeby wymiany całego systemu. To duża wygoda dla klientów. Warto wejść na stronę Decoria.pl i sprawdzić, jakie rolety okienne może nam zaoferować sklep internetowy oraz skorzystać z atrakcyjnych promocji.