140922585662219200Któż z nas patrząc na ściany własnego mieszkania czy domu nie zadawał sobie pytania o to jaki kolor byłby najbardziej odpowiedni. Używanie wzorników kolorów czy malowanie na ścianach próbek farby jest rozwiązaniem ale w dobie digitalowej rzeczywistości łatwiej, szybciej i taniej odpowiedzieć sobie na to pytanie używając specjalnej, prostej w obsłudze aplikacji. Dla wszystkich użytkowników internetu Dekoral przygotował bezpłatne narzędzie o nazwie Wizualizer 2.0 Dekoral. Aplikacja jest najbardziej zaawansowanym tego rodzaju rozwiązaniem na rynku.

Wizualizer ma pomóc dobrać najlepszy kolor do naszych wnętrz. Praca z programem zaczyna się w momencie zapoznania się z całą dostępną paletą kolorów oferowanych przez Dekoral i Dekoral Fashion.

Po zarejestrowaniu się w systemie można wgrać zdjęcie wnętrza, które chcemy poddać kolorystycznej metamorfozie. Wizualizer 2.0 Dekoral daje efekty bardzo realistyczne. Umożliwia zmianę kolorów wskazanych obszarów, dzięki czemu jeśli na ścianie wisi obraz, to pozostanie on niezmieniony, tworząc wrażenie faktycznej zmiany koloru pomieszczenia. Realistykę zwiększa wierne oddanie świateł i cieni, zgodnie z tym, jak układają się one na pierwotnym zdjęciu.

Aplikacja posiada wiele dodatkowych funkcji choć przy tym jest bardzo prosta w obsłudze i nie wymaga od internauty żadnej wiedzy w zakresu architektury. Aplikacja między innymi umożliwia określenie, jaki kolor z palety Dekoral najbardziej odpowiada kolorowi odnalezionemu na aranżacji wnętrza, które nas zainspirowało do zmiany.

140922585699834800Twórcy aplikacji przewidzieli możliwość zapisywania i dzielenia się ze znajomymi zarówno najciekawszymi kombinacjami kolorystycznymi wnętrz, jak i konkretnych odcieni farb.

Wizualizer jest dostępny pod adresem: http://www.dekoral.pl/wizualizer/.

Dekoral przygotował niestandardową akcję promocyjną właśnie z myślą o aplikacji Wizualizer 2.0 Dekoral. Podczas ambientu trwającego w dniach 30 i 31 sierpnia (weekend) Dekoral „przemaluje” Pałac Kultury i Nauki w Warszawie na 5 kolorów. Instalacja przygotowana przez firmę Dekoral będzie umożliwiała zobaczenie jak PKIN wygląda w 1 z 5 kolorów pochodzących z palety Dekoral. W instalacji prezentowane będą informacje odnośnie wybranych kolorów nawiązujące do ogólnopolskiej akcji badawczej Kolorowa Polska zrealizowanej przez Dekoral Fashion, eksperta numer 1 w dziedzinie kolorów na polskim rynku.

Wizualizer 2.0 Dekoral to unikatowy w Polsce program umożliwiający sprawdzanie wybranych kolorów na gotowych oraz własnych zdjęciach. Dzięki innowacyjnej technologii aplikacja wiernie oddaje cienie
i światło na malowanych powierzchniach, co czyni wizualizacje maksymalnie realistycznymi. Dodatkowo, dzięki intuicyjnej obsłudze, korzystanie z programu jest wyjątkowo łatwe, a tworzenie wizualizacji staje się świetną zabawą.
Sprawdź teraz:
http://www.dekoral.pl/wizualizer/