1240x698_kobietaPrzez cały rok oczekujemy od swoich kosmetyków do twarzy wyjątkowych właściwości: prostej, lecz skutecznej pielęgnacji, odżywienia i nawilżenia. Czy tylko z tego względu nasz poranny i wieczorny rytuał ma składać się z dużej ilości stosowania niezliczonej ilości kremów lub dokonywania wyboru pomiędzy nimi? I czy zawsze odżywienie cery musi iść w parze z długim czasem wchłaniania i błyszczącą lepką warstewką na powierzchni skóry? Niekoniecznie. Istnieje rozwiązanie idealnie wpisujące się w potrzeby wszystkich kobiet – Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to nowy kosmetyk kultowej marki oferujący zaskakujące połączenie maksymalnego odżywienia i wyjątkowej lekkości.

Najnowszy produkt Nivea to prawdziwa innowacja wśród kosmetyków do codziennej pielęgnacji. Niezwykłe właściwości kremu odżywczego czynią skórę twarzy promienną, gładką, wypoczętą i… świeżą. Tak, dokładnie, Nivea Care Lekki Krem Odżywczy dzięki formule po raz pierwszy opartej o działanie hydro-wosków charakteryzuje się zaskakującą lekkością i maksymalnie szybkim czasem wchłaniania. Nie pozostawia na skórze typowej dla kosmetyków odżywczych błyszczącej i lepkiej warstwy, co czyni go idealnym towarzyszem zarówno porannej jak i wieczornej pielęgnacji. Krem świetnie nadaje się jako baza pod codzienny makijaż, zapewniająca ochronę przez cały dzień. Dużą zaletą jest przyjemny zapach typowy dla pozostałych produktów marki oraz opakowanie w postaci zgrabnego pudełeczka, dzięki czemu krem mieści się nawet w małej torebce.

O właściwościach nowego produktu kultowej marki przekonują nie tylko wyniki przeprowadzonych w warunkach laboratoryjnych serii badań. Nivea w ramach wprowadzenia kremu na rynek dała możliwość podzielenia się swoją opinią także kobietom. Do tej pory na stronie www.nivea.pl wyniki programu Wielkie Testowanie jednoznacznie potwierdzają, że Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to kolejny doskonały produkt z predyspozycjami do uzyskania miana kultowego. Wśród testowanej do tej pory grupy 7.859 Polek aż 98% potwierdziło zadowalające działanie kremu oraz szybkość jego wchłaniania, jak również to, że nie pozostawia uczucia lepkości. Dodatkowo 97% kobiet podkreśliło, że kosmetyk skutecznie odżywia i chętnie poleciłoby kosmetyk swojej przyjaciółce*.

Nivea Care Lekki Krem Odżywczy to niezwykły kosmetyk idealny dla każdego typu cery, doskonale wpisujący się w intensywny tryb życia każdej kobiety. Bogate odżywienie i maksymalna lekkość zamknięte w jednym opakowaniu? Nivea udowadnia, że to możliwe, czyniąc codzienną pielęgnację lepszą niż kiedykolwiek.

*Na podstawie testu konsumenckiego przeprowadzonego na 7.859 testerkach przez Nivea.pl i portal wizaz.pl, Polska, maj–czerwiec 2015