Wraz ze wzrostem ilości ofert pożyczkodawców pozabankowych, korzystanie z rankingu pożyczek staje się coraz bardziej popularne. Dzięki rankingowi takiemu jak FinRada możemy z łatwością porównać oferty różnych instytucji finansowych i wybrać tę, która najlepiej spełnia nasze oczekiwania.

                 FinRada stale się rozwija i dodaje do swojego rankingu oferty kolejnych pożyczkodawców. Jednym z nich jest CASHSPORT.pl, o którym szczegółowo piszemy na stronie  https://finrada.pl/cashsportpl.

            Aktualnie CASHSPORT.pl plasuje się w środku naszego rankingu. Firma oferuje nam pożyczki w wysokości od 100 do 2000zł. Dużą zaletą jest to, że spłatę pożyczki możemy rozłożyć nawet na sześć wygodnych rat co sprawia, że nawet osoby o niewielkich dochodach nie powinny mieć problemu z jej spłatą. Takie podejście firmy do klienta to duży plus, ponieważ większość instytucji pozabankowych oczekuje spłaty pożyczki w ciągu bardzo krótkich terminów i nie dopuszcza możliwości spłat ratalnych. Z drugiej jednak strony firmy, które mają w ofercie pożyczki ratalne często przewidują pomniejszenie prowizji w przypadku spłaty przedterminowej. W Cashsport.pl taka opcja nie zostanie nam zaoferowana.

 Kto może ubiegać się o pożyczkę w CashSport.pl?

             Jako odpowiedzialny pożyczkodawca, CashSport.pl wprowadza pewne ograniczenia, które mają zapewnić bezpieczeństwo kredytowania. Nie odbiegają one jednak znacznie od ograniczeń przedstawianych przez inne firmy o podobnym profilu. Z pożyczki w CashSport.pl skorzystać mogą wyłącznie osoby fizyczne, gdyż firma nie ma w swojej ofercie pożyczek dla osób prawnych.

            Osoby ubiegające się o przyznanie środków w ramach pożyczki pozabankowej z CashSport.pl powinny mieć polskie obywatelstwo, być zameldowane na terenie Polski oraz być w wieku 21-75 lat. Konieczne będzie również posiadanie stałego źródła dochodu, pozytywnej historii kredytowej (będzie ona weryfikowana), a także posiadanie rachunku bankowego i aktywnego telefonu komórkowego.

            Choć proces aplikacji o pożyczkę odbywa się przez Internet, w przypadku CashSport.pl musimy liczyć się z koniecznością dokonania kilku dodatkowych czynności, które wykraczają poza najpopularniejszą obecnie na rynku formę przyznawania pożyczek w procedurze online. Jeżeli nasz wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie, pożyczkodawca prześle nam dwa egzemplarze umowy w formie papierowej – jeden z nich należy podpisać oraz odesłać na wskazany adres. Wypłata środków możliwa jest dopiero po ukończeniu wymiany dokumentów. W praktyce oznacza to, że w przypadku tego pożyczkodawcy nie ma możliwości otrzymania pieniędzy na konto w dniu aplikowania, a proces przekazania środków może wydłużyć się do kilku lub nawet kilkunastu dni.

            Komu polecamy pożyczkę z CashSport.pl? Przede wszystkim osobom, które potrzebują niewielkich kwot oraz osobom, dla których spłata nawet średniej wielkości zobowiązania okazuje się być znacznym obciążeniem. CashSport udostępnia finansowanie w niewielkich kwotach, jednakże możemy je rozłożyć na wygodne raty, co sprawia, że o pożyczkę ubiegać mogą się nawet osoby o niskich miesięcznych dochodach.