Wraz z końcem wiosny i początkiem lata rozpoczyna się sezon imprez na wolnym powietrzu. To doskonałe okoliczności, by nawiązać bliższe relacje w zespole współpracowników, poznać się lepiej i omówić plany swojej firmy na przyszłość, uczcić jej sukcesy lub nagrodzić najlepszych.

O CZYM NIE MOŻESZ ZAPOMNIEĆ?

Decydując się na organizację takiego spotkania dla swoich pracowników należy zadbać o kilka najważniejszych czynników. Po pierwsze, podczas dłuższych spotkań nieoceniony będzie ciepły posiłek oraz napoje. Warto zadbać o miejsce z odpowiednią ilością stolików i przestronnymi przejściami, aby pracownicy mogli swobodnie tasować się między sobą i wymieniać uwagami lub doświadczeniami. Jeżeli na spotkaniu mają zostać zaprezentowane plany i podsumowania w formie graficznej, na miejscu musi znajdować się rzutnik oraz podłączony do niego komputer z dostępem do Internetu. Jeżeli spotkanie odbywa się natomiast w mniejszym gronie i ma charakter typowo integracyjny, warto zaopatrzyć się także w gry planszowe lub poszukać w Internecie scenariuszy gier imprezowych i zespołowych.

ODPOWIEDNI CZAS I OKOLICZNOŚCI KLUCZEM DO WYSOKIEJ FREKWENCJI

Warto również wybrać odpowiedni czas takiej imprezy, by odpowiadał jak największej ilości pracowników i mogli licznie na nią przybyć. Dobrym pomysłem jest późne popołudnie lub wczesny wieczór. Spotkanie nie może się odbyć za późno przez wzgląd na pracowników posiadających dzieci, które późnym wieczorem wymagają opieki swoich rodziców. Lepszym pomysłem będzie także dzień roboczy, a nie weekend – to w końcu czas odpoczynku od pracy. Jeżeli decydujemy się na spędzanie czasu na świeżym powietrzu, warto z wyprzedzeniem śledzić prognozy pogody, by nie zostać zaskoczonym przez deszcz czy niskie temperatury, które nie sprzyjają integracji i wymianie pomysłów.

POSTAW NA SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Podczas organizacji takiego wydarzenia najlepiej zdecydować się na sprawdzoną firmę, która zapewni dobrej jakości posiłek i dogodne warunki do rozmów i prezentacji. Aby połączyć tę ideę z atmosferą przyjacielskiego pikniku, warto zdecydować się na restaurację oferującą taras, ogród lub inną możliwość cieszenia się posiłkiem na wolnym powietrzu. Spełnieniem wszelkich wymagań dla osób mieszkających i pracujących w Warszawie oraz jej okolicach powinna być Restauracja Powsin, oferująca organizację różnego rodzaju imprez okolicznościowych (https://restauracjapowsin.pl/imprezy-okolicznosciowe), w tym firmowych i integracyjnych (https://restauracjapowsin.pl/imprezy-integracyjne). Impreza firmowa to świetna okazja do zacieśnienia więzów pomiędzy współpracownikami – nie muszą przecież dogadywać się tylko na płaszczyźnie zawodowej!