Nausznice to niezwykle ciekawy model kolczyków. Odpowiednio dobrane, mogą wspaniale wyostrzyć lub też złagodzić rysy twarzy. Z pewnością nie pozostaną niezauważone! Można je nosić do wielu różnych stylizacji, ale są takie, przy których wyglądają wręcz zjawiskowo. Jakie nausznice wybrać, by wywołać efekt wow i poczuć się niczym gwiazda?

Modne i stylowe nausznice

Można je podziwiać na stronicach kolorowych gazet, w stylizacjach modelek i aktorek, w reklamach czy teledyskach. Ale można także… w swoim odbiciu! Nausznice stają się bowiem coraz popularniejsze i wielu jubilerów, np. SAVICKI, decyduje się na wprowadzanie ich do swojej oferty. Nausznice są świetną alternatywą dla wiszących kolczyków. Choć na uszach układają się zupełnie inaczej, to są równie widocznym i efektownym elementem stylizacji.

Do najmodniejszych nausznic należą te przedstawiające motywy zwierzęce, takie jak pióra, skrzydła lub też całe zwierzęta. Koty, węże czy smoki mają ogromny potencjał – ich ogony mogą się finezyjnie zaplatać wokół ucha. Wybierając bardziej eleganckie nausznice, np. zdobione kamieniami szlachetnymi, w piękny sposób można podbić kreację, dodać jej klasy i szlachetności, a także oryginalności. Niektóre z modeli, np. proste, delikatne, geometryczne, dobrze będą pasowały także do przemyślanej casulalowej stylizacji. Sporą popularnością cieszą się zarówno srebrne, jak i złote nausznice, a wybór metalu jest już kwestią indywidualną.

Nausznice – oryginalny look

Z takimi kolczykami można nieco zaszaleć. Poza dużym wyborem modeli, jest także kilka możliwości na ich efektowne noszenie. Wiele osób decyduje się nosić tylko jedną nausznicę. Dotyczy to szczególnie większych, bardziej wyrazistych modeli, przy których noszenie dwóch mogłoby wyglądać zbyt przesadnie. Jedna nausznica świetnie wygląda przy asymetrycznej fryzurze i zdecydowanie taki styl będzie przyciągał uwagę. Kolczyki w takim stylu mają ogromnym potencjał – każda kobieta powinna je poznać i spróbować nowych stylizacji z nausznicami.