Kiedy za oknem pojawia się słońce, szkoda spędzać czas w domu. Dzieci uwielbiają bawić się na świeżym powietrzu. Chętnie wychodzą na plac zabaw, bawią się w piaskownicy i grają w piłkę na łące. Kiedy masz ogródek, możliwości jest naprawdę wiele. Co zrobić w przypadku kiedy mieszkasz w mieście, a wyjście na dwór, na najbliższy plac zabaw wymaga większej logistyki? Zapewniamy: wystarczy balkon! Przedstawiamy kilka sposobów na zabawę z dziećmi na zewnątrz, ale bez wychodzenia z domu!

Piaskownica na balkon

Zastanawiasz się, jak stworzyć swojemu dziecku przestrzeń do zabawy na balkonie? Dobrze trafiłeś! Proponujemy Ci sprawdzoną zabawkę: piaskownicę na balkon. W sklepie Szczęśliwy Maluszek znajdziesz certyfikowaną piaskownicę marki Little Tikes. Ten model ma wesoły kształt żółwia i jest wyposażony w pokrywę. Znajdzie zastosowanie nie tylko na balkonie, ale i w ogródku. Zdecydowanym atutem tego produktu jest optymalna wielkość oraz łatwość w utrzymaniu porządku. Dzięki niemu dziecko może korzystać z pięknej pogody, świeżego powietrza nawet bez wychodzenia z domu. Taka piaskownica zachwyci każdego malucha i jego rodzica!

Bańki mydlane – radość każdego dziecka

Nie od dziś wiadomo, że bańki mydlane uszczęśliwiają każde dziecko. Dlatego jest to świetny sposób na zapewnienie maluchowi rozrywki. Oprócz tradycyjnych baniek, na rynku dostępne są inne, bardzo ciekawe produkty. Są to między innymi maszynki w kształcie zwierząt albo obręcze do tworzenia różnej wielkości baniek. W tej kwestii ograniczeniem jest tylko wyobraźnia. Atutem tej zabawy jest możliwość wykorzystania baniek w dowolnym miejscu! Zabierzcie płyn i akcesoria do ogrodu, na balkon, plac zabaw, sięgajcie po nie także w domu. Bieganie za bańkami i obserwowanie, jak opadają, może być bardzo absorbującą zabawą.

Huśtawka dla dziecka na balkon, taras i do ogrodu

Jeżeli chcesz przemycić do domu odrobinę placu zabaw, huśtawka jest świetnym rozwiązaniem. Dla mniejszych dzieci dostępne są huśtawki z oparciem i zapięciem. Zapewnia to bezpieczeństwo i komfort z użytkowania. Taka zabawka jest bardzo łatwa w montażu, nawet dla jednej osoby. Co potrzebujesz? Wystarczy odpowiednie miejsce, haczyki i oczywiście, huśtawki! Różne modele, wzory i kolory dostępne w sklepach pozwalają na wybór zabawki idealne dopasowanej do potrzeb i wieku dziecka. Niewątpliwie jest to rzecz, która sprawi, że na twarzy malca pojawi się uśmiech. Ponadto, kiedy za oknem pojawi się śnieg, huśtawkę można zamocować również wewnątrz domu.