Decydując się na zaaranżowanie łazienki w określonym stylu, musisz zadbać o najmniejsze szczegóły. Wówczas dekoracja będzie spójna, a osiągnięty w ten sposób efekt – zachwycający. Duże znaczenie mają nie tylko akcesoria, które znajdą się na meblach. Do wnętrza muszą pasować również brodziki, umywalki i armatura. W przypadku tych pierwszych podjęcie decyzji spójnej z pozostałymi elementami może być trudne. Zanim wybierzesz się na zakupy – sprawdź, jakie masz możliwości!

Nowoczesna, minimalistyczna, geometryczna – jakie brodziki wybrać do takiego wnętrza?

Zdecydowałeś się na łazienkę nowoczesną i minimalistyczną, a jednocześnie – z widoczną geometrią? Oferta brodzików, które doskonale wpiszą się w takie wnętrze, na szczęście jest duża. Możesz zdecydować się na warianty kwadratowe, prostokątne i pięciokątne, dopasowując rozmiar konkretnego modelu do możliwości łazienki. 

Brodziki idealne do wnętrza glamour

Kontrolowany przepych, blask i niecodzienne rozwiązania architektoniczne. Łazienki w stylu glamour rządzą się swoimi prawami. Decydując się na takie wnętrze, warto sięgnąć po brodziki półokrągłe przyścienne, pozwalające na uzyskanie spektakularnych efektów.  Doskonale będą prezentowały się zarówno w centralnym punkcie łazienki, jak również – nieco na uboczu. Brak ostrych kątów nada wnętrzu lekkości. Dodatkowo warto sięgnąć po armaturę w kolorze złota oraz zupełnie przeźroczystą kabinę prysznicową. 

Wnętrze w stylu nowoczesnym może mieć różne oblicza

To prawda – nowoczesne łazienki nie muszą być ani minimalistyczne, ani geometryczne. Może w nich panować artystyczny nieład albo pedantyczny porządek, mogą także odpowiadać na indywidualne wymagania właścicieli. Z myślą o tych ostatnich powstały brodziki asymetryczne, czyli takie, które dopasują się do Twojej przestrzeni. 

Skandynawska łazienka – postaw na modny minimalizm

Łazienki w stylu skandynawskim cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Nie można się dziwić – naturalna kolorystyka przełamana zielenią roślin (doniczkowych bądź sztucznych) tworzą miejsce idealne do codziennego relaksu. Zastanawiasz się, jaki brodzik prysznicowy okaże się trafionym wyborem do takiego wnętrza? My polecamy modele pięciokątne. Geometryczna forma to nie jedyna zaleta. Kolejną jest fakt, że taki brodzik stworzy idealny duet z kabiną prysznicową z czarnym wykończeniem.