Nie od dziś wiadomo, że każda kobieta pragnie czuć się pięknie i wyjątkowo. Niejednokrotnie przeszkadzają ci w tym widoczne defekty i zmiany twojego ciała, które sprawiają, że nie wygląda ono tak jędrnie i sprężyście, jak dawniej. Co jednak zrobić, by przywrócić mu dawną elastyczność i zażegnać wszelkie problemy, powodujące masę kompleksów? Jedną ze skutecznych metod jest onda zabieg polegający na redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu. 

  • Redukcja nagromadzonej tkanki tłuszczowej – jak skutecznie zmniejszyć grubość tkanki tłuszczowej 
  • Jak wyeliminować komórki tłuszczowe – rozbicie membrany komórek tłuszczowych 

Redukcja nagromadzonej tkanki tłuszczowej – jak skutecznie zmniejszyć grubość tkanki tłuszczowej 

Problem z nadmierną ilością tkanki tłuszczowej to problem wielu kobiet. Niejednokrotnie restrykcyjne diety i ciągłe liczenie spożywanych kalorii sprawia, że organizm zrzuca zbędny nadmiar pozostawiając mało estetyczny cellulit w okolicy ud i pośladków. Chociaż przyjmuje się, że cellulit najczęściej występuje u kobiet w dojrzałym wieku, może pojawić się również we wcześniejszych latach. Warto wiedzieć, że lipodystrofia to nieprawidłowe rozmieszczenie komórek tłuszczowych sięgających głębokich warstw tkanki tłuszczowej. W zależności od stopnia zaawansowania może być widoczny na pierwszy rzut oka lub dopiero po odpowiednim ściągnięciu fałdy skórnej. 

Przyczyn powstawania cellulitu jest wiele, jednak głównymi czynnikami prowadzącymi do zmian tkanki podskórnej jest siedzący tryb życia, zbyt ciasne ubrania noszone na co dzień, nadwaga lub wahania wagi, zła dieta, wady postawy, a nawet palenie tytoniu. Sama zmiana nawyków żywieniowych i stylu życia może nie być wystarczająca do pozbycia się widocznych zmian, dlatego najlepszym rozwiązaniem, aby rozbić tkankę tłuszczową może okazać się zabieg onda

Jak wyeliminować komórki tłuszczowe – rozbicie membrany komórek tłuszczowych 

Skuteczna redukcja tkanki tłuszczowej za pomocą zabiegu onda polega na wykorzystaniu mikrofal Coolwaves, który w trzech zakresach dociera do włókien zalegających w komórkach tłuszczowych skutecznie je redukując. Głównym zadaniem zabiegu jest przede wszystkim odchudzanie poprzez zmniejszenie tkanki tłuszczu, kolejnym eliminacja cellulitu. Ze względu na skuteczne rozbijanie cellulitu efekty mogą być widoczne już po pierwszej wizycie. Ostatnim etapem zabiegu onda jest proces ujędrnienia skóry poprzez skurcz włókien kolagenowych stymulując je tym samym do produkcji nowego kolagenu. Zabieg można wykonać niemal na wszystkich problematycznych partiach ciała począwszy od ud i brzucha, poprzez ramiona i plecy aż do podbródka.