Spa Treatment - woman undergoing spa treatment with honey.Zastanawiasz się, co jaki prezent sprawić kobiecie swojego życia, ale nie chcesz już kupować tego, co zwykle? Kolejne kolczyki, bransoletka, torebka, apaszka, perfumy… To wszystko już przecież było, a tym bardziej z perspektywy czasu wydaje się mdłe i banalne. Decydując się na którykolwiek ze wspomnianych prezentów, niestety, nie będziesz oryginalny, gdyż takich rzeczy wszędzie jest pełno. Niczym się nie wyróżniają. Sprawiają chwilową radość, po czym odkładane są do szafki czy szuflady, wypadają po chwili z pamięci obdarowanej, a zwykłe życie toczy się dalej…

A może coś nowego?

Chciałbyś podarować tej jedynej coś wyjątkowego, co na długo zapadłoby jej w pamięć, ale nie masz pomysłu? Nic prostszego, wystarczy wejść na jedną z witryn oferujących oryginalne prezenty. Chociażby http://www.katalogmarzen.pl/pl/k/prezent-dla-niej. Znajdziesz tutaj naprawdę szeroki wybór pomysłów, od SPA, poprzez masaż miodem, kurs sushi, na ekstremalnych wariantach, jak lot paralotnią czy parasailing kończąc. Taki prezent gwarantuje świetną zabawę i niezapomniane przeżycia.

Spełnione marzenie

Twoja partnerka jest zakochana w modzie? Zafunduj jej zakupy ze stylistką w Berlinie.

Na panie aktywne fizycznie natomiast, czekają już gotowe vouchery na jogę, kurs boksu, naukę golfa czy nordic walking, a nawet taniec brzucha i pole dance – taniec na rurze. Cena takich atrakcji nie jest zbyt wygórowana i waha się w granicach 100-200 zł.

Jeśli Twoja dziewczyna nieustannie narzeka na swój wygląd i nie może się zdecydować, jaki dobrać makijaż, możesz jej pomóc, wykupując kurs wizażu, profesjonalny makijaż, czy przedłużanie rzęs, a nawet trwałe prostowanie włosów. Możliwości nie brakuje.

A może połączyć przyjemne z pożytecznym i oprócz super prezentu, spędzić trochę czasu, wspólnie się bawiąc? Idealnym rozwiązaniem będzie w tym przypadku gra miejska: „Niesamowite historie mogą dziać się w Twoim mieście, tuż pod Twoim nosem … Aztekowie, Marsjanie, tajniacy i szpiedzy przemykają chodnikami i zostawiają ślady, tropy, zagadki, zadania. Ile z nich jesteś w stanie rozwikłać i wykorzystać? Sprawdź się w wielkiej grze! Zostań członkiem drużyny, która musi sięgnąć niełatwego celu. Nie znasz scenariusza, nie wiesz którędy wiedzie droga- wszystkie te informacje tkwią ukryte w różnych zadaniach, rebusach, zagadkach… „ Brzmi świetnie, prawda?

Jeśli pomysłów jest zbyt wiele i mimo najszczerszych chęci naprawdę nie wiesz, co wybrać, możesz podarować ukochanej Gift voucher, czyli kartę podarunkową, do wykorzystania w serwisie Katalog Marzeń. Obdarowana będzie mogła wówczas sama wybrać prezent dla siebie, zgodnie z osobistymi preferencjami.

Niezapomniane wrażenia

Podsumowując: nie wiedząc, co kupić kobiecie, niezależnie od tego, kim jest: ukochaną, matką, siostrą, czy po prostu znajomą, nie jesteś już skazany na zwykłe podarunki okolicznościowe, takie jak biżuteria, kosmetyki czy, jak zawsze uniwersalne i oklepane kwiaty. Teraz możesz dać jej coś więcej, coś wyjątkowego, co wzbudzi okrzyk zachwytu.

Prezent, który na długo zapamięta i o którym będzie z dumą opowiadać swoim przyjaciółkom. Wystarczy wejść na stronę, przejrzeć morze możliwości i zarezerwować wybraną opcję. Nie ma bowiem nic cenniejszego niż spełnienie marzenia bliskiej osoby.