1435388_90906499Coraz więcej kobiet docenia prezenty, które są spersonalizowane, czyli stworzone wyłącznie dla nich. Takie prezenty są najlepsze – wiedzą o tym wszyscy. Nie tylko kobiety, ale także mężczyźni. Czasami jeden prezent, który odwołuje się do wspólnych przeżyć jest lepszy, niż miliony wydane na biżuterię lub kwiaty – to potwierdzony naukowo schemat działania ludzkiego umysłu. Jeżeli jednak nie mamy pomysłu na prezent, który będzie chociaż trochę odbiegał od sztampy i jednocześnie spersonalizuje swoje przesłanie – najlepszym rozwiązaniem będą bombki.

Bombki na prezent?

 

Nie chodzi o zwykłe bombki kupione w sklepie z dekoracjami świątecznymi. Są to bombki zamawiane na specjalne życzenie, z wyraźnymi wskazówkami dotyczącymi imienia lub życzeń napisanych ręcznie na bombce. Napisy to nie koniec – na takich bombkach pojawić się mogą także rysunki, wzory lub inne ręcznie malowane dekoracje.

 

Jest to doskonały prezent dla kobiet, które cenią takie podejście do kwestii upominkowej. Kupienie kwiatów lub zegarka nie jest tak pomysłowe, jak zamówienie bombki i sprecyzowanie życzeń. Oczywiście bombki ręcznie malowane nie są tymi typowymi dekoracjami świątecznymi. Są duże, wykonane z solidnych materiałów i co najważniejsze – stosunkowo tanie. Kupienie kwiatów i sztampowych perfum na pewno będzie droższe, niż zamówienie bombki z imieniem.

 

Co ciekawe, mężczyźni także cenią takie prezenty. Chociaż firmy oferujące ręczne bombki rzadziej otrzymują zlecenia z męskimi imionami, to takie również się zdarzają. Nie ma problemu, aby narysować auto, motocykl lub inny rysunek, który przedstawia typowo męskie zainteresowania.

 

Reasumując – bombki to idealny świąteczny prezent. Teraz, dzięki ręcznie malowanym bombkom możemy personalizować upominek. Wystarczy imię na stylowej bombce, aby kobieta zapomniała o sztampie i cieszyła się z pamięci i kreatywności. Tak niewiele może sprawić taką wielką przyjemność. Dlatego nie skupiajmy się na znanych i nudnych prezentach – czas na innowację, a bombki są tego najlepszym dowodem.

 

Ręcznie wykonane bombki z imieniem: Bombki-farin.pl – sprawdź !