shutterstock_105352517Podobno wymiana zamka w drzwiach to dosyć prosta czynność, jednak w natłoku zawodowych i domowych obowiązków nie zawsze znajdujemy czas, by tego rodzaju pracami się zająć. Co więcej, majsterkowanie jest podobno domeną mężczyzn, ale co zrobić, gdy nasz ukochany ma dwie lewe ręce?

Kto wymieni zamek w naszych drzwiach?

 

Oczywiście możemy próbować same trudzić się z ciężką materią, jednak rygle, śrubki, zawiasy czy skoble to zdecydowanie nie nasz świat. O pomoc możemy poprosić sąsiada, któremu jednak do zawodowego ślusarza daleko i zamiast naprawić, może skutecznie zepsuć nasze drzwi. Ponadto w sprawach, w których chodzi przecież o nasze bezpieczeństwo, lepiej polegać na profesjonalistach. Wymiana zamka w drzwiach nie jest dzisiaj na tyle droga, żeby oszczędzać na komforcie naszego życia.

 

Jak możemy przeczytać na www.pogotowie-zamkowe-warszawa.pl, wymiana zamków przez profesjonalistów zapewni nam spokój na długie lata. Co więcej, będzie też gwarancją jakości samych zamków, bowiem ekipa z pogotowia zamkowego jest doskonale wyszkolona i posiada wiedzę na temat najlepszych rodzajów zabezpieczeń. Doradztwo w kwestiach doboru odpowiedniego zamka może być istotne, biorąc pod uwagę między innymi fakt, iż zamków na obecnym rynku jest co niemiara i trudno zorientować się, który jest najlepszy.

 

Postaw na jakość i solidność

 

Właściwy demontaż, dobór i montaż nowego zamka przez fachowców nie tylko zaoszczędzi nasz czas i nerwy, ale sprawi także, że odtąd nasze drzwi będą skutecznie bronić się przed ewentualnym włamaniem. Trzeba zauważyć, że tylko zamki najlepszej jakości i nowej generacji posiadają indywidualny, niemożliwy do podrobienia kod (http://info.ladnydom.pl/temat/ladnydom/zamki). Co więcej, ich konstrukcja jest na tyle skomplikowana, że przeciętny złodziej sobie z nią nie radzi. O ile standardowe zamki jest w stanie pokonać nawet w 40 sekund, to przykładowo z zamkiem Gerda, IKON czy KESO będzie walczył ponad 30 minut – to zbyt długi czas, by próba włamania została niezauważona.

 

Należy także wspomnieć, że na zamek, który zostanie wymieniony przez fachowca, otrzymujemy gwarancję – w efekcie oznacza to jego ewentualny serwis 24 godziny na dobę przez 365 dni w roku. Dzięki temu problem wymiany zamka w drzwiach odejdzie w niepamięć.