prezentPowodów do dawania prezentów jest wiele. Można powiedzieć, że każda okazja jest dobra, aby za pośrednictwem prezentu wyrazić swoje uczucia: miłości, wdzięczność, szacunek itp. Pamiętajmy, że chcąc kogoś uszczęśliwić nie musimy czekać na specjalną okazję. Każdy moment jest odpowiedni na to, aby podarować upominek bliskiej nam osobie.

Jak wybrać odpowiedni prezent?

Przede wszystkim kierujmy się gustem obdarowanego. Zastanówmy się o czym marzy, co mogłoby mu sprawić radość i jak zrealizować jego marzenia. Zawsze wybierajmy prezenty zgodne z upodobaniami osoby, którą chcemy obdarować. Kupując prezent zapomnijmy o tym, co nam się podoba. Myślmy, co spodoba drugiej osobie. Pamiętajmy, że z dawania upominków powinniśmy mieć przyjemność, dlatego też zadbajmy, aby szukanie prezentu i jego zakup też się z tym wiązał. Jeśli mimo tych wskazówek nie wiecie, co kupić, to zapraszamy do czytania naszej listy prezentów. Poniżej przedstawiamy pomysły na kilka nietuzinkowych upominków dobrych na każdą okazję, które kupicie w rozsądnej cenie.

Kubek z nadrukiem

Tego rodzaju prezent sprawdzi się zarówno dla mamy, taty, jak i dziewczyny czy chłopaka. W sklepach internetowych znajdziemy różnego rodzaju opcje związane z nadrukami na kubkach. Możemy nadrukować na nim swoje zdjęcie, śmieszny napis lub inny dowolnie wybrany tekst. Wszystko zależy od naszej inwencji twórczej i od tego, co zaoferuje nam producent.

Obudowa na telefon

W dobie smartphonów telefon towarzyszy nam przez cały czas. Każdego dnia wykonujemy setki czynności z jego użyciem. Jeśli chcemy zachować go w dobrym stanie, to najlepiej jest wyposażyć go w etui. Może ono być również dobrym prezentem dla bliskiej nam osoby. Wystarczy wiedzieć, w posiadaniu jakiego modelu telefonu jest ta osoba i dobrać do niego odpowiednią obudowę. W sklepach z tego rodzaju sprzętem znajdziemy różnego rodzaju etui na telefony.

Obraz na płótnie

Jest to doskonały prezent na rocznicę, urodziny i każdą inną, ważną okazję. Wydrukowane na płótnie zdjęcie lub cytat może nie tylko być wzruszającym upominkiem, ale również z powodzeniem ozdobić ścianę, na której zawiśnie. Fotoobraz uwieczni chwile na długie lata. Ciekawym rozwiązaniem są również obrazy, na których zawarte są słowa (np. „Tata”, „Mama”, „Love” itp.) lub takie które przedstawiają portret osoby obdarowanej układający się ze słów. Tego typu prezent będzie niezapomnianą pamiątką.

Koszulki z nadrukami

Kolejnym z oryginalnych prezentów, dobrych na każdą okazję, są koszulki z nadrukami. Samodzielne projektowanie koszulek sprawia, że są one spersonalizowanymi prezentami, które dodatkowo wykonujemy własnym nakładem sił. Dzięki temu są niepowtarzalne i mogą mieć jeszcze większe znaczenie niż tradycyjne upominki. Warto zadbać, aby na takiej koszulce znalazł się tekst lub nadruk graficzny, który będzie bliski obdarowanej osobie. Możemy też stworzyć kilka wariantów koszulek np. dla żony i dla męża, dla mamy i dla taty, dla babci i dla dziadka. Projektować swoje i zamawiać gotowe wzory można za pośrednictwem sklepu internetowego firmy Artiglo, który udostępnia w tym celu specjalny kreator koszulek, który poprowadzi nas przez cały ten proces.