Termolifting Zaffiro to nowoczesna metoda na odmłodzenie w możliwie najkrótszym czasie.

Od dawna chcesz pozbyć się nadmiaru skóry po ciąży czy odchudzaniu? Nie zawsze pomogą ćwiczenia, a poza tym jest to długotrwały proces. Teraz znacznie możesz go przyspieszyć wykorzystując termolifting Zaffiro. Fenomen techniki polega na zastosowaniu specjalnego urządzenia. Emituje ono światło czerwone, które podgrzewa skórę nawet do najgłębszych jej warstw aż d 65 stopni. Pod wpływem temperatury kurczą się włókna kolagenowe do swojej pierwotnej długości. Taki efekt powoduje również wytwarzanie nowych włókien. Dzięki temu skóra jest zagęszczona i ujędrniona.

Czy to zabieg dla mnie?

Jeżeli uważasz, że Twoja skóra pozbawiona jest jędrności, pojawiają się bruzdy czy zmarszczki to możesz skorzystać z zabiegu termolifting Zaffiro. Można go zastosować na różne partie ciała: twarz, szyję, dekolt, piersi, brzuch, wewnętrzną stronę ud, ramiona czy nawet okolice nad kolanami. Świetnie sprawdzi się w przypadku, kiedy Twoja twarz straciła owal i masz opadające policzki.

Jakie są zalety zabiegu?

Największą zaletą jest to, że tkanki są mocno podgrzewane bez użycia skalpela. Oznacza to, że urządzenie przenika w najgłębsze warstwy skóry całkowicie bezpiecznie. Osiągamy najlepszy efekt liftingu bez operacji, narkozy i długich tygodni rekonwalescencji. Zabieg wystarczy zrobić raz, aby otrzymać długotrwały efekt, który utrzyma się latami. Oczywiście jest to sprawa indywidualna i faktyczny czas ich występowania zależy od stanu skóry i przebiegu procesu starzenia się. Co najważniejsze, zabieg jest odpowiedni dla każdego rodzaju i typów skóry. Przeprowadzić go możesz właściwie o każdej porze roku. To dobra wiadomość. Niektóre z technik wymagają odczekania. Wykonywać je można w ściśle określonych porach bądź wymagane są szczególne środki ostrożności, np. unikanie wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych. W przypadku termoliftingu Zaffiro takie wymagania nie występują.

Jakie są wady zabiegu?

Nie ma ich wiele. Co prawda zabieg jest bezbolesny, ale podczas jego wykonywania możesz odczuwać głębokie, aczkolwiek krótkie uczucie gorąca. To właśnie oznacza, że kolagen osiąga temperaturę, która zmienia napięcie skóry. Po zabiegu mogą wystąpić niewielkie podrażnienia. I chociaż niewymagana jest rekonwalescencja, to jednak istnieje ryzyko wystąpienia zaczerwień czy obrzęków. Ustępują one w ciągu doby. Wszystko zależy oczywiście o tego, jako partie ciała zostają poddane zabiegowi. Jedne z nich są bardziej wrażliwe inne mniej. Wpływ na również rodzaj skóry.

Artykuł powstał we współpracy z Kliniką medycyny estetycznej Estetican, która oferuje termolifting Zaffiro: http://estetican.pl/termolifting-zaffiro. Zapraszamy do placówek Estetican na terenie Warszawy.