Nie od dziś wiadomo, że kobiety lubią zmysłową i seksowną bieliznę. Bielizna erotyczna wzmacnia samoocenę oraz pozwala poczuć się niezwykle kobieco. Duża liczba kobiet rezygnuje z noszenia klasycznych fig i wybiera stringi.

Oczywiście przy wyborze odpowiedniej bielizny ważna jest także jej funkcjonalność oraz wygoda. Powinny być wykonane z naturalnych materiałów, które nie powodują podrażnień i otarć.

Stringi – symbol kobiecości

Jeszcze dekadę temu stringi noszone były na ogół przez młode kobiety w wieku od 18 do 20 lat. Kojarzyły się raczej z brakiem dobrego stylu i gustu z powodu sposobu ich noszenia, który polegał na wyciąganiu ich poza pas spodni, bądź spódnicy co nie wyglądało estetycznie. Na szczęście czasy się zmieniły i teraz coraz więcej kobiet nosi stringi niezależnie od wieku.

Szeroki wybór wzorów i zdobień sprawia, że wybór idealnego dla nas modelu nie jest trudny. Stringi niewątpliwie kojarzą się z bielizną erotyczną oraz kobietami, które świadome są swojej seksualności. To ciekawy symbol kobiecości, ale i wygodna bielizna, pod warunkiem, że jest odpowiednio dobrana.

Stringi– kiedy warto je nosić, a w jakiej sytuacji, dla własnego zdrowia, lepiej z nich zrezygnować

Warto zauważyć, że stringi są bardzo wygodne. Dzięki użyciu niewielkiej ilości materiału, niemal nie czuje się ich na ciele. Nie ograniczają ruchu, zapewniając całkowitą swobodę. To doskonały wybór w ciepłe, a wręcz gorące dni. Zapobiega nadmiernej potliwości stref intymnych. Stringi świetnie sprawdzą się pod cienkie i delikatne ubrania, co w przypadku fig i bokserek jest niemożliwe, gdyż widoczne są szwy, a to nie wygląda estetycznie.

To również doskonały wybór pod dopasowane sukienki, jak i dla kobiet, które uprawiają sport, np. jogging. Sprawdzą się również założone pod dopasowane sportowe legginsy, w których ćwiczymy na siłowni. Oczywiście należy z nich zrezygnować wtedy, kiedy jest chłodno, aby nie nabawić infekcji pęcherza.

Bielizna erotycznastringi

Stringi to świetna bielizna erotyczna. Są bardzo seksowne i mogą urozmaicić życie seksualne. Dzięki temu, że zakrywają tylko części intymne wzbudzą na pewno zainteresowanie partnera. Przyczyniają się do polepszenia życia seksualnego.

Taka bielizna erotyczna dostępna jest z różnymi ozdobami, tylny pasek mogą stanowić perełki, bądź też całość może być wykonana z koronki. Dla najbardziej odważnych kobiet polecane są stringi typu c, które nie posiadają bocznych pasków.

Stringi – doskonały wybór dla kobiet pewnych siebie

Obecnie noszenie stringów kojarzy się z kobiecością. Wybierane są przez pewne siebie panie, które czują się atrakcyjne, niezależnie od wieku. To świetny wybór dla dyrektorki korporacji, jak i businesswoman. Świadomość własnego ciała pozwala na zwiększenie samooceny oraz umacnia poczucie własnej wartości. Kompleksy powodują często brak akceptacji siebie, a należy pamiętać, że pozytywna samoocena jest krokiem do pokochania swoich kształtów i figury.

Brak samoakceptacji prowadzi do zaburzeń seksualnych oraz niejednokrotnie powoduje stany depresyjne. Stringi nie są tylko dedykowane dla szczupłych modelek, ale dla każdej kobiety niezależnie od wieku, statusu społecznego oraz figury. Nawet panie z nadprogramowymi kilogramami powinny nosić stringi, by poczuć się kobieco. Najlepiej wybrać stringi z bawełny oraz nylonu czy też koronki, które przepuszczają powietrze i pozwalają skórze oddychać. Z powodu możliwości złapania infekcji intymnej, nie należy spać w stringach.

Jakie stringi wybrać?

W sklepach stacjonarnych, jak i internetowych można znaleźć szeroki wybór stringów. Dobór odpowiedniej bielizny jest ważny. Występuje wiele rodzajów stringów. Najpopularniejsze są G-stringi. Mają one cienki pasek, który rozszerza się ku górze. Natomiast przód jest całkowicie zakryty. V-stringi składają się z trzech cienkich pasków, które na górze łączą się tworząc trójkąt, przypominający zamkniętą literę v. T-stringi to zaledwie trzy cienkie paski, tworzące literę T.

Najbardziej ozdobne są stringi cheeky. Mają one ozdobny tył, jaki i przód. Zatem wybór odpowiednich stringów zależy od naszej preferencji i wygody. To zarówno komfortowa bielizna, która jest niemal całkowicie niewidoczna i świetnie sprawdza się wtedy, kiedy chcemy założyć delikatną sukienkę. To także seksowna bielizna erotyczna. Bardzo odważne kobiety mogą zdecydować się również na bikini ze stringami.