Jednym z najważniejszych mebli dla pracowników biurowych i freelacerów jest odpowiedni fotel. Gdy spędzamy w pozycji siedzącej osiem godzin dziennie, nasz kręgosłup szybko odczuje nieprzyjemne konsekwencje złej postawy naszego ciała, dlatego tak ważny jest wybór odpowiedniego fotela do pracy.

Zadbaj o zdrowie i samopoczucie

Uporczywy ból pleców, spięty kark, ból krzyża, napięte mięśnie pleców i rąk to tylko niektóre objawy, które dokuczają pracownikom biurowym. Dolegliwości te mają już dwudziestolatkowie, którzy w perspektywie mają jeszcze kilkadziesiąt lat pracy. Objawy te powodują dyskomfort i utrudniają wykonywanie codziennych obowiązków. Aby znacząco zwiększyć komfort pracy, wystarczy prawidłowo dobrać fotele biurowe, które ułatwią utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.

Fotele ergonomiczne

Wybór fotela do pracy należy dobrze przemyśleć, ponieważ będzie miał on ogromny wpływ na samopoczucie i komfort pracy. Wybierając fotele do biura nie warto kierować się jedynie ceną. Ważna jest przede wszystkim wygoda i komfort. Fotele biurowe powinny być dobrane do wzrostu siedzącej na nich osoby, dlatego gdy aranżujemy większą przestrzeń biurową, powinniśmy pomyśleć o fotelach z regulowaną wysokością, na których będą mogły wygodnie pracować zarówno osoby mające 150, jak i 180 cm wzrostu. Dla wyższych i tęższych osób odpowiednie będą większe fotele o szerokim i odpowiednie wyprofilowanym oparciu. Będzie ono podtrzymywało is stabilizowało odcinek lędźwiowy kręgosłupa,a tym samym wymusi utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.

Odpowiedni wygląd

W przypadku zakupu większej liczby foteli do biura, ważna jest także ich stylistyka. Aranżując przestrzeń biurową możemy zdecydować się na identyczne modele w jednym kolorze, co wywoła wrażenie spójności, lub zdecydować się na jeden model w kilku wersjach kolorystycznych. Fotel pracowniczy COMBO dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych. W nowoczesnym biurze doskonale sprawdzi się połączenie popielato-czarnych i zielono-czarnych foteli. Inną możliwością jest zakupienie dwóch modeli foteli w jednym kolorze. Można wówczas wybrać mniejsze i większe fotele do pracy, które będą dostosowane do potrzeb pracowników o różnym wzroście i wadze.

Fotele dla pracowników biurowych

Wygodne fotele do pracy dostępne są w naszym sklepie internetowym, dzięki czemu można zamówić je online bez wychodzenia z domu: https://www.wikimeble.pl/MEBLE_MLODZIEZOWE/fotele_pracownicze Wszystkie fotele biurowe w naszym sklepie są produktami na zamówienie. Gwarantuje to najwyższą jakość wykonania.