Trendy obowiązujące w świecie mody i wizażu zmieniają się co najmniej kilka razy w ciągu dekady. Moda na brow look trwa jednak od kilku sezonów i zamiast gasnąć, „zaraża” swą energią coraz więcej kobiet. I Ty zadbaj o swój brow look. Postaw na pełne wdzięku, odważne i modne brwi z kosmetykami Brow Look od L’Oreal Paris.

Naturalne i piękne brwi, czyli urodowe trendy

Przez wiele lat w świecie wizażu panowała moda na cienkie i ostre brwi, wykonane przy użyciu henny, czarnej kredki lub linera. Dziś brow look wygląda zupełnie inaczej. Nowoczesne, odważne i niebojące się zmian, wygodne kobiety świata mody, filmu, biznesu, telewizji stawiają na naturalny wygląd. Dziś kobiety sięgają po rozwiązania, które mają dodać im świeżości, odjąć lat, energetyzować i przyciągać. Bujne, intensywne, dobrze zaznaczone brwi nie są już żadnym eksperymentem. Stanowią za to marzenie wielu zwykłych, zapracowanych pań, które nie wiedzą, od czego zacząć tworzą swój własny brow look.

Zmień swoje brwi – daj im swobodę, niech żyją własnym życiem

Brow look, obowiązujący obecnie w umysłach nowoczesnych kobiet, to brwi pełne swobody, naturalne, gęste, a nawet rozwichrzone. Jeśli należysz jeszcze do tej grupy kobiet, które przyczesują swoje „marne” kilka włosków pozostałych po tzw. minionej modzie na „kijankę”, „Myszkę Miki”, czy „zdziwioną”, czas na wprowadzenie zmian.

Oczywiście, aby brwi odrosły oraz nabrały siły, potrzebują czasu. Aby wspomóc ich rozwój, warto sięgnąć po specjalne kosmetyki, dzięki którym stymulacja wzrostu włosków będzie znacznie szybsza. Na uwagę zasługuje serum Long 4 Lashes przyśpieszające wzrost brwi oraz podobnie działający preparat Revita Brow Advanced. Zbyt mocno przystrzyżone brwi, pomimo stosowania odpowiednich preparatów do wzrostu, mogą potrzebować, niestety, co najmniej kilku tygodni.

Tworząc własny look brow pamiętaj o naturalnych odcieniach i kolorach

Naturalnie wyglądające brwi nie powinny być zbyt grube lub ciemne. Dlatego, wykonując makijaż brwi, musisz zadbać o dobór odpowiednich kolorów i odcieni. W szerokiej ofercie L’Oreal Paris znaleźć można kosmetyki do brwi przeznaczone zarówno dla kobiet z jasną karnacją, jasnymi włosami, jak i dla brunetek, szatynek, a nawet kobiet z włosami w kolorze rudym. Pamiętaj, że czarna kredka do brwi to odpowiedni kosmetyk jedynie dla pań, których naturalna oprawa oczu jest właśnie w tym kolorze. Jeśli Twoje włosy i oczy są jaśniejsze, sięgaj po beże, brązy, grafity.

Postaw na dobre kosmetyki

Podczas zmiany brow look warto stosować kosmetyki specjalnie stworzone do wykonania makijżu brwi. Wsród szerokiej oferty znaleźć można specjalne kredki, bronzery, żele oraz aplikatory, które potrafią ułatwić wykonanie makijażu również pani, jaka nie posiada jeszcze wprawy w malowaniu brwi. Tu warto zwrócić uwagę na Brow Artist Designer, czyli miękką kredkę ze szczoteczką, dzięki której będziesz mogła zagęścić brwi, usunąć luki, nadać im koloru oraz odpowiednio ułożyć.

Do wyznaczenia kształtu brwi warto użyć łatwo rozprowadzającego się żelu Brow Artist Xpert. Natomiast naturalnego wyglądu brwiom, które jeszcze do końca nie nabrały swej mocy, po zbyt intensywnej depilacji doda łatwo aplikujący się Brow Artist Micro Tattoo dostępny w trzech kolorach (Blond, Brunette, Cool Brunette). Do wykończenia naturalnego brow look użyć możesz świetnie sprawdzającej się kredki ze szczoteczką Brow Sculpt od marki L’Oreale Paris.