Do tego, że obuwie na co dzień powinno być wygodne, nikogo nie trzeba przekonywać. Stylowy wygląd dodatkowo świadczy na jego korzyść, a jeśli stoi za nim ciekawa historia, jest idealnym wyborem. Tak jak w przypadku butów Palladium. Wkładając je, bierzesz udział w niezwykłej przygodzie trwającej od dziesięcioleci, która zawiodła podróżników na gorące pustynie i niedostępne wulkany. Dowiedz się o nich więcej, naprawdę warto!

Niezwykła historia butów Palladium 

Początkowo firma zajmowała się produkcją opon samolotowych. Z czasem zaczęła wykorzystywać swoje zasoby do tworzenia obuwia. Czerpała to, co najlepsze z doświadczenia w lotnictwie. Wytrzymałość i trwałość to cechy charakterystyczne tej marki do dnia dzisiejszego. 

Legendarne buty Pampa 

To Palladium Legia Cudzoziemska zawdzięcza buty Pampa. Zawędrowały na nogach żołnierzy na pustynie Afryki Północnej i świetnie spełniały swoją rolę w trudnych warunkach. W produkcji postawiono na grubą, gumową podeszwę, która zapobiega poślizgom i płócienne wykończenie pozwalające stopom oddychać. Z czasem buty Palladium stały się popularnym elementem stroju podróżników i naukowców przeprowadzających badania w trudno dostępnych miejscach. Lekkie i wytrzymałe, radziły sobie w ciężkich warunkach atmosferycznych i pozwalały na bezpieczne przemierzanie gór, wulkanów i tropikalnych lasów. 

Buty Palladium w street fashion 

Przez dziesięciolecia obuwie tej marki wkraczało w trudno dostępne zakamarki globu, aby w końcu trafić na ulice i stać się modnym elementem stroju miejskich odkrywców. Dziś buty Palladium możesz dostać na każdym kontynencie, także w Polsce np. w Palladium Boots. Z czasem zmieniał się sposób produkcji i wykorzystywane materiały, ale niezmienne pozostało to, co od początku stanowiło podstawę jego legendy: wytrzymałość i wygoda. Nowoczesne technologie pozwoliły na ulepszenie produkcji i stworzenie współczesnego, modnego designu, połączonego z ponadczasową tradycją. 

Buty Palladium dla współczesnych podróżników 

Współcześni odkrywcy i zdobywcy metropolii znajdą w kolekcji Palladium wszystko to, czego oczekuje się od obuwia:

– wytrzymałą, antypoślizgową podeszwę, dla poszukujących ekstremalnych doświadczeń, 

– lekkość, dla ceniących sobie wygodę, 

– nowoczesny design dla tych, którzy potrafią zadbać o styl. 

Nie znudzisz się tymi butami, bo ta marka dba o nowoczesne wzornictwo i szeroki wybór swoich produktów. Co sezon zaskakuje nową kolekcją. 

Palladium to nie tylko wybór dla miłośników survivalu. To także komfortowe obuwie miejskie dla kobiet, mężczyzn, a nawet dzieci. Szeroka rozmiarówka oraz bogaty wybór kolorów i wzorów pozwoli Ci na ubranie w to niezwykłe obuwie całej rodziny. Klasyczne buty Palladium to doskonały wybór dla pasjonatów pieszych wędrówek i dalekich podróży, ale także dla każdego, kto ceni sobie nowoczesny street wear.