Nakładanie makijażu przed lustrem w łazience w pośpiechu, żeby nie blokować do niej dostępu innym domownikom, to niespecjalnie komfortowy początek dnia. Jeśli masz ochotę na odrobinę przyjemności, spełnij swoje marzenie i wstaw do domu toaletkę z lustrem. Zamiast wykonywać makijaż na stojąco, usiądź na wygodnym, miękkim krześle i zadbaj o swoją urodę w luksusowych warunkach. Spędzaj czas na przygotowaniach do wyjścia najlepiej, jak potrafisz, zwłaszcza że makijaż wykonujesz każdego dnia. Warto zadbać o wygodę powtarzalnych czynności i sprawić, żeby stały się przyjemną rutyną. Stwórz swój kącik urody i indywidualne miejsce do codziennej stylizacji. Gdzie szukać miejsca dla toaletki z lustrem?

Najlepsze miejsce dla toaletki z lustrem 

Kiedyś trzymano toaletki w salonach, dziś raczej królują w sypialniach. Wystarczy, że znajdziesz odrobinę wolnej przestrzeni, żeby z łatwością urządzić swój kącik urody. Będziesz mieć miejsce do nakładania makijażu oraz stylizowania włosów, ale także zyskasz dekoracyjny mebel. 

Toaletka z lustrem w sypialni 

Stwórz swój kącik beauty w sypialni. To obecnie najczęściej wybierane i sprawdzone rozwiązanie. Postaw na całkowicie skompletowany mebel, który oszczędzi Ci poszukiwania dodatków oświetleniowych. Po przebudzeniu łatwo skontrolujesz swój wygląd i nałożysz poranny makijaż. Wieczorem nie zapomnisz go zmyć przed snem. Jeśli masz w sypialni drewniane łóżko, wybierz toaletkę w kolorach naturalnego drewna. Wprowadzi do pomieszczenia romantyczny klimat. Zaopatrzona w lustro i oświetlenie, będzie przywodzić na myśl garderoby zza kulis teatrów. Jeśli masz obok gniazdko, będziesz mogła od razu skorzystać z suszarki, lokówki lub prostownicy. 

Kobieca toaletka w salonie 

Nie masz miejsca w sypialni? Postaw toaletkę z lustrem w salonie. To dobre rozwiązanie, zwłaszcza że w sklepie OK Styl znajdziesz naprawdę wyjątkowe modele. Co więcej, sprawdzi się zarówno w większych mieszkaniach, jak i kawalerkach. Ten wielofunkcyjny mebel nie tylko zapewni Ci komfort malowania się, ale także może stanowić fantastyczny dodatek do wystroju wnętrza. Dzięki takiemu umiejscowieniu toaletki z lustrem stanie się ona ogólnodostępna dla wszystkich mieszkańców i będą z niej mogli korzystać razem z Tobą. Postaw na blacie zdjęcie w ramce lub bukiet kwiatów i nadaj pomieszczeniu kobiecego rysu. 

Postaw toaletkę z lustrem w pobliżu okna

Naturalne światło pozwoli Ci na wykonanie perfekcyjnego makijażu. Unikniesz efektu maski i zbyt mocnego cieniowania twarzy. Jeśli masz taką możliwość, postaw toaletkę z lustrem w pobliżu okna. Pamiętaj jedynie, żeby nie była zwrócona ku wschodniej stronie. Wstające słońce będzie odbijać się w lustrze, a jego promienie mogą Cię oślepiać. Nie stawiaj jej także tyłem do okna. Cień rzucony na twarz utrudni wykonanie poprawnego makijażu i przekłamie kolory. 

Lustro toaletki z lampkami 

Lustro toaletki ma taką samą ilość punktów świetlnych z każdej strony. Lampki udoskonalają naturalne oświetlenie i równomiernie rozpraszają cienie na twarzy. Dzięki temu niczego nie przeoczysz i łatwo nałożysz perfekcyjny, dzienny makijaż. 

To także doskonałe rozwiązanie, jeśli nie masz możliwości postawienia toaletki w pobliżu okna. Dobrze dobrane, profesjonalne światło pozwoli Ci na wykonanie świetnego makijażu nawet w zacienionym kącie. Będzie także doskonale sprawdzać się wieczorami, podczas przygotowań do wyjścia z przyjaciółmi. Zdecyduj się na wbudowane oświetlenie. Dzięki niemu będziesz mieć pewność, że zostało dobrane przez profesjonalistów i idealnie spełni swoją rolę. Takie lampki dają białe światło, które jest zbliżone do naturalnego. Dzięki temu będziesz wiedzieć, jak wygląda Twój makijaż przy dziennym świetle. To także niezwykle wygodne rozwiązanie. Nie będziesz musiała montować dodatkowych lamp i martwić się doborem odpowiednich żarówek.