Cellulit to problem, który dotyka zdecydowaną większość kobiet. Jest niezwykle nieestetyczny i niekomfortowy – szczególnie w lecie. Nawet szczupłe uda pokryte cellulitem nie wyglądają dobrze, dlatego każda kobieta powinna się dowiedzieć, jak z nim walczyć.

Skuteczne zabiegi antycellulitowe

Raczej nie powinnyśmy liczyć na to, że nakładając kolejne warstwy kremów przeciwcellulitowych, nasza pomarańczowa skórka zniknie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Niestety, takie kosmetyki można traktować tylko jako sposobów wspomagający, ponieważ problem cellulitu rodzi się w głębokich warstwach skóry, do których zwykłe kosmetyki nie docierają. O wiele lepszym rozwiązaniem jest na przykład masaż podciśnieniowy.

Endermomasaż to masaż podciśnieniowy, który łączy w sobie zalety tradycyjnego masażu i podciśnienia. Doskonale usuwa zarówno cellulit wodny, jak i tłuszczowy. Dodatkowo pomaga pozbyć się toksyn z organizmu, przez co całe ciało jest zdrowsze, a skóra piękniejsza. Endermomasaż warto wykonać w profesjonalnych gabinetach, jak np. salon kosmetyczny J’adore Instytut w Krakowie. Sprawdź ofertę zabiegów na stronie http://jadoreinstytut.com/endermomasaz/

Nie tylko na cellulit!

Masaż podciśnieniowy jest stosowany nie tylko w walce z cellulitem. Idealnie spisuje się także u kobiet, które mają skłonność do gromadzenia się wody w organizmie, a przez to są pulchniejsze i parę kilo cięższe niż rzeczywiście powinny być. W takim przypadku widoczne efekty zabiegu można zauważyć już po pierwszym razie. Kosmetolodzy zalecają endermomasaż także osobom, które chcą wymodelować sylwetkę lub ujędrnić skórę, ponieważ jest to najskuteczniejszy zabieg, który najszybciej daje oczekiwane rezultaty.

Komfort i bezpieczeństwo

Zabieg jest bardzo często wybierany przez klientki nie tylko z powodu ogromnej skuteczności, ale przede wszystkim z tego względu, że jest bezpieczny, nieinwazyjny, komfortowy i bezbolesny, a w niektórych przypadkach daje efekty podobne do liposukcji. Klientka przychodząca na zabieg ma możliwość wygodnego leżenia na specjalnym łóżku, co może stanowić także sposób na relaks po całym dniu pracy zawodowej. Endermomasaż można także stosować jako zabieg wspomagający podczas leczenia rozstępów – szczególnie tych, które pojawiły się w trakcie lub po ciąży. Tym bardziej, że zaraz po zabiegu można powrócić do normalnego życia, czyli pracy zawodowej lub opieki nad dziećmi.

Zapisz