Coraz większymi krokami zbliża się grudzień, a wraz z nim jedno z najpopularniejszych świąt, czyli przypadające na 8 grudnia mikołajki. Ten dzień to fantastyczna okazja do obdarowania bliskich prezentami. Wśród mikołajkowych podarków prym wiodą przeważnie zestawy kosmetyków, klasyczne zabawki lub klocki, a także gadżety do codziennej pielęgnacji oraz ubrania. Czasami jednak warto nieco zaszaleć i postawić na coś bardziej nietypowego. Poniżej nasze oryginalne propozycje.

Dla żony – buty elektryczne

Wszystkie zmarzluchy czekające na powrót wiosny i wyższych temperatur na pewno ucieszą się z przyniesionych przez Mikołaja butów elektrycznych. Jakie jest działanie tego gadżetu? Przede wszystkim ma on właściwości rozgrzewające i ocieplające. Buty elektryczne wzmacniają krążenie krwi, są wygodne i przyjemne w dotyku, posiadają także funkcję masażera oraz mają działanie odprężające i relaksujące. Taki podarek będzie nieoceniany, zwłaszcza gdy obdarowana osoba wyjątkowo źle znosi mroźną aurę lub boryka się z takimi problemami zdrowotnymi jak nerwobóle, stałe stany napięcia mięśni oraz dokuczliwe bóle kręgosłupa i stóp. Alternatywą dla butów elektrycznych mogą być także koce elektryczne lub elektryczne kamizelki ogrzewające, których można używać nie tylko w domu, ale także w pracy lub podczas zimowych wyjazdów.

Dla męża – pakiet telewizyjny

Od jakiegoś czasu Twój mąż dostaje na mikołajki zestaw skarpetek lub komplety produktów do golenia? Oczywiście, jest to jak najbardziej przydatny prezent, ale dość popularny. Ciekawą propozycją, która z pewnością uraduje każdego mężczyznę, będzie dostęp do wielu kanałów telewizyjnych, w tym do tych zajmujących się tematyką sportową. Jakich ofert szukać? Przede wszystkim warto skupić się na operatorach zapewniających dostęp do najnowocześniejszych technologii, takich jak choćby coraz popularniejszy https://telewizjaswiatlowodowa.pl/internet-swiatlowodowy. Obecnie oferuje on wiele atrakcyjnych rozwiązań, np. mega paczkę telewizji światłowodowej, gdzie oprócz wybranego pakietu podpisujący umowę otrzymuje także dostęp do szybkiego i odpornego na różnego rodzaju zakłócenia internetu światłowodowego. Technologia światłowodowa niesie ze sobą wiele udogodnień, m.in. możliwość odbioru wielu kanałów w wysokiej jakości oraz opcję oglądania telewizji na kilku ekranach jednocześnie.

Dla dziecka – wizyta w aqua parku

Od lat większość rodziców inwestuje na mikołajki w kolejne zabawki. Nie ulega wątpliwości, że to z nich najbardziej cieszą się wszystkie maluchy, jednak prezent taki jak wizyta w aqua parku zdecydowanie bardziej uaktywni obdarowanego (zwłaszcza w samym środku zimy). Dodatkowo będzie też fantastyczną okazją do wspólnego spędzenia czasu. Aqua park, ale jaki? Najlepszym wyborem będą te znajdujące się niedaleko miejsca zamieszkania oraz posiadające podstawowe atrakcje, takie jak zjeżdżalnie, dzikie rzeki, gejzery wodne. Ciekawy może okazać się też wyjazd do basenów naszych zachodnich sąsiadów, np. do bardzo popularnego, położonego nieopodal Berlina Tropical Island.