Kiedy urządzamy i wyposażamy łazienkę, w pierwszej kolejności myślimy o funkcjonalności i trwałości konkretnych akcesoriów łazienkowych. Jak jednak wiadomo, to niejednokrotnie dodatki i detale wpływają na wizualny efekt końcowy w pomieszczeniu, nadając mu tym samym unikalnego charakteru. Przekonujemy, że użyteczność i oryginalność mogą iść ze sobą w parze, a przedmioty codziennego użytku – stanowić ozdobę każdego pomieszczenia.

 

Belgijska marka Aquanova przygotowała aż 30 wyrazistych kolekcji łazienkowych. W ofercie tej marki znajdziemy propozycje spełniające funkcjonalne potrzeby klientów i ułatwiające aranżację łazienki niemal w każdym stylu .

 

Akcesoria łazienkowe wokół umywalki i toalety

 

Unikalny i nietuzinkowy wygląd, np. dozowników do mydła Aquanova, wynika z użycia najmodniejszych, ale też higienicznych materiałów – szkła, granitu, marmuru czy betonu. Część produktów wykonywana jest ręcznie! Co więcej, Aquanova zadbała też o zmienne gusta swoich klientów – możemy stosować wymienne pompki w dozownikach do mydła czy szczotki do WC. Tym sposobem możemy stworzyć kolekcje akcesoriów w naszym własnym stylu, dopasowane do najbardziej szalonych projektów wnętrzarskich.

 

Pojemniki do przechowywania Aquanova

 

Pudła, pojemniki i kosze to must have w każdej łazience. Przechowamy i ukryjemy tam drobne kosmetyki czy pranie i ręczniki. Wykonane z tekstylnych i ekologicznych materiałów są łatwe w przechowywaniu i przyjazne dla środowiska. Kosze na pranie Aquanova wyróżniają się stabilną konstrukcją oraz przewiewną tkaniną worka, co znacząco ułatwia utrzymanie go w czystości. Nie możemy pominąć także kwestii designu – nawet kosze w na śmieci są zaprojektowane tak, by stanowiły ozdobę. Aby nasza łazienka nabrała oryginalności, możemy zastosować stojaki i modne drabiny na ręczniki.

 

Ręczniki

 

Odpowiednio wyeksponowane ręczniki potrafią podkreślić styl całego wystroju łazienki. Kolorystyka Aquanova co rok dopasowywana jest do najnowszych trendów, dlatego możemy być pewni, że znajdziemy w ich ofercie najbardziej wyszukane palety kolorów. Dodatkowo, zróżnicowana gramatura stosowanej w produkcji bawełny sprawia, że ręczniki są mięciutkie i puszyste – co ważne, także po praniu. Warto wypróbować kolekcje London i Adagio – jakość bawełny jest bez zarzutu.

 

Dywaniki

 

Jeśli chcemy ocieplić łazienkę i nadać jej nieco przytulniejszego tonu, postarajmy się znaleźć odpowiedni dywanik. Dywaniki Aquanova z pewnością zachwycą każdego estetę. Różnorodne faktury, np. imitujące róże świetnie sprawdzą się w eleganckich łazienkach, za to różne włókna – naturalne i sztuczne pozwalają nam na uzyskanie różnych efektów niezależnie od stylu pomieszczenia. Niektóre z dywaników są ręcznie wykańczane, co z pewnością wpływa na jakość i wygląd. Aby ich nie zniszczyć, marka Aquanova zaprojektowała specjalne worki do prania, które chronią materiał, ale także warstwę antypoślizgową przed wytarciem.