Cellulit i nadprogramowe kilogramy to problemy, z którymi boryka się wiele Polek w różnym wieku. W końcu każda z nas, chciałaby móc pochwalić się piękną, smukłą sylwetką, pozbawioną tzw. pomarańczowej skórki. Na szczęście medycyna estetyczna oferuje skuteczne rozwiązania. Onda Deka to prawdziwa rewolucja w redukcji cellulitu i nadmiaru tkanki tłuszczowej. Zabieg ten modeluje ciało, zwiększając naszą atrakcyjność i pewność siebie. Na czym dokładnie polega przełomowa technologia Onda?

Onda Deka – koniec z cellulitem i zbędnymi kilogramami!

Zmniejszenie obwodów ciała, to ogromne wyzwanie dla wielu kobiet. Gdy waga stoi w miejscu, a cellulit wciąż jest widoczny, łatwo popaść w zniechęcenie i frustrację. Warto więc zacząć działać wielotorowo – rozważyć inne sposoby, wspomagające zdrową dietę i aktywność ruchową, korzystając z innowacyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Onda Deka w opinii ekspertów z warszawskiej Kliniki Miracki jest jedną z najlepszych metod modelowania ciała i redukcji cellulitu, cieszącą się ogromną popularnością wśród całej rzeszy pacjentek.

Poznaj magiczną moc technologii Onda Deka

Urządzenie Onda firmy Deka wykorzystuje częstotliwość mikrofal (2,45 GHz), dzięki którym dociera do podskórnej warstwy tłuszczowej (w selektywny sposób działając na komórki tłuszczowe i cellulit w nawet najbardziej zaawansowanym stadium). Posiada dwie głowice zabiegowe: płytkiego i głębokiego działania, na podstawie oceny grubości tkanki tłuszczowej kosmetolog ustawia optymalne parametry. Urządzenie jest bardzo bezpieczne, pracuje w precyzyjny, skoncentrowany sposób, nie naruszając okolicznych tkanek.

Poddając się zabiegowi można też w szybki sposób ujędrnić ciało i wygładzić skórę ramion, brzucha, pośladków, pleców, czy nóg. Co więcej, zintegrowany system chłodzenia, w jaki wyposażone są głowice urządzenia sprawia, że pacjent nie odczuwa dyskomfortu ani bólu, jest to więc bardzo komfortowa procedura. Ilu zabiegom należy się poddać, aby uzyskać optymalne rezultaty? To dosyć indywidualna kwestia, jednak standardowo wykonuje się 2-4 zabiegi w kilkutygodniowych odstępach czasu. Bardzo często, efekty są zauważalne już po jednej sesji. Warto podkreślić, że z zabiegu jak najbardziej mogą skorzystać również mężczyźni.

Jeśli chodzi o zalecenia przedzabiegowe, należy zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, przyjmując 2-3 l płynów minimum 2 dni przed wizytą w klinice medycyny estetycznej. Skóra powinna być też nawilżona od zewnątrz – wskazane jest smarowanie ciała kremami i balsamami nawilżającymi oraz zmiękczającymi, co najmniej z tygodniowym wyprzedzeniem.

Kto nie może skorzystać z możliwości, jakie oferuje Onda? Do podstawowych przeciwwskazań zalicza się posiadanie rozrusznika serca, protez metalowych i silikonowych, a także choroby, takie jak epilepsja, cukrzyca, nowotwory oraz zaburzenia naczyniowe. Zabieg nie może być wykonywany również o kobiet, które są w ciąży lub karmią piersią.

Jakie są główne zalety zabiegu Onda?

Dlaczego warto skorzystać z terapii Onda Deka? Najmocniejsze strony tego nowoczesnego urządzenia to:

  • redukcja głębokich warstw tkanki tłuszczowej (Onda uśmierca komórki tłuszczowe, a nie tylko je zmniejsza),
  • likwidacja cellulitu (w każdym stadium zaawansowania),
  • przywrócenie skórze jędrności,
  • stymulacja produkcji nowego kolagenu,
  • bezpieczeństwo zabiegu,
  • wyszczuplenie i wymodelowanie ciała,

  • krótki czas rekonwalescencji (do 48 godzin).

Podsumowując, Onda Deka to rewolucyjne urządzenie, które pozwala wymodelować dowolną partię ciała zarówno u kobiet, jak i mężczyzn, docierając w głębokie partie skóry. Osoby, które mają problem z wiotką skórą po ciąży lub po intensywnym odchudzaniu, od lat bezskutecznie walczą z nadwagą (również miejscowym otłuszczeniem) lub tzw. skórką pomarańczową z pewnością będą zachwycone osiągniętymi rezultatami.

Więcej istotnych informacji na temat Onda Deka oraz innych skutecznych zabiegów na ciało, znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl