Zwyczaj palenia zniczy na grobach bliskich jest w Polsce bardzo powszechny. Nasi przodkowie wierzyli, że ogień pozwalał zbłąkanym duszom odnaleźć właściwą drogę. Obecnie palący się wewnątrz znicza płomień jest rozumiany jako symbol naszej pamięci. Z tego względu staramy się wybrać najpiękniejsze lampiony i dekoracje na grób

Znicz z grawerem – elegancka ozdoba

Coraz większą popularnością cieszą się personalizowane dekoracje grobów. To doskonały sposób, aby pokazać naszą tęsknotę za bliskimi, którzy już nie są wśród nas. Odwiedź Wspomnienie.net. Znajdziesz tam znicze i specjalne podstawki z możliwością personalizacji. Lampion z grawerem to jedna z najbardziej stylowych dekoracji pomnika. Za sprawą wysokiej jakości szkła można wygrawerować na nim zarówno tekst, jak i religijne symbole. Do wyboru jest kilka kolorów podstawy i daszka: biały, grafitowy i czarny, więc z łatwością dopasujesz go do stylu pomnika. Znicz z grawerem będzie dekoracją jedyną w swoim rodzaju.

Znicz LED – nowoczesne rozwiązanie

W ostatnim czasie bardzo duży nacisk stawia się na ekologię. Stąd pojawiające się na grobach znicze ledowe na baterie. Wytwarzają one znacznie mniejszą ilość ciepła, co pozwala zredukować zanieczyszczenie powietrza. Znicz LED cechuje się świetną odpornością na wysokie temperatury. Może posłużyć dłużej niż jego tradycyjny odpowiednik. Zaletą jest również czas świecenia, ponieważ znicze ledowe mogą palić się około 3 tygodnie. Wkład łudząco przypomina zwyczajną świecę. Zawdzięcza to mechanizmowi imitującemu ruch naturalnego płomienia. Postaw na nowoczesność i wybierz znicz LED z grawerem dedykacji.

Podstawka pod znicz  – praktyczny wybór

Grób mogą zdobić również podstawki pod znicze z dedykacją. Dostępne są w różnych kształtach i kolorach, więc bez trudu dopasowuje się je do stylu pomnika. Wybierz serce, krzyż lub prostokąt w zależności od tego, co najlepiej sprawdzi się według Ciebie. W ofercie znajdują się podstawki pod znicze białe, czarne oraz transparentne. Umieszczenie na dekoracji cytatu, kilku słów od siebie lub fotografii bliskiej osoby to wyjątkowy sposób na jej upamiętnienie. Podstawka pod znicz ze zdjęciem to doskonały wybór dla osób, które nie zdecydowały się na umieszczenie wizerunku zmarłego na pomniku.

Podstawka z lampionem – oryginalna dekoracja grobu

Eleganckim połączeniem jest podstawka pod znicz z lampionem. Wybór zestawień kolorów jest naprawdę spory. Warto dopasować go do stylu pomnika. Jeśli zdecydujesz się na zestaw, personalizacja umieszczona zostanie na powierzchni podstawki pod znicze. Wybieraj spośród mnóstwa projektów. Ozdób grób bliskiej osoby w oryginalny sposób i wyraź swoją tęsknotę.