Ciężko pracujesz i masz mało wolnego czasu? A może właśnie osiągnęłaś w życiu coś ważnego: zdałaś trudny egzamin, dostałaś awans, wygrałaś w zawodach? Te sytuacje wymagają, abyś się nagrodziła!

Nagradzanie się nie musi być związane z wydawaniem znacznych kwot pieniężnych. Jeśli właśnie to powstrzymywało Cię przed uczczeniem ważnego osiągnięcia życiowego, niesłusznie. Każdą rzecz drogą lub wiążącą się z wyjściem możesz przeprowadzić inaczej. To ważne, byś nie zapominała o drobnych prezentach dla siebie. Drobiazgi – symbole – sprawiają, że ciężka praca i trud nabierają znaczenia.

Po wysiłku zafunduj sobie SPA

Jeśli Twoje osiągnięcie wiąże się czymś, co było długotrwałe, intensywne lub stresujące, prezentem wręczanym samej sobie może być bilet do SPA. W tej świątyni relaksu profesjonaliści zajmą się Tobą tak dobrze, że wyjdziesz jak nowo narodzona. Najpierw czeka się odprężający masaż zmęczonych mięśni i strudzonej niedoborem snu skóry. Następnie zostaniesz poddana pielęgnacji peelingiem i wysmarowana balsamem. Po chwili dla siebie spędzonej pod świeżym ręcznikiem przy dźwiękach natury wyjdziesz do świata, który wciąż gna naprzód. Pozostanie Ci tylko litościwie westchnąć – im też przydałaby się godzinka relaksu.

Seans SPA możesz sobie urządzić również w zaciszu mieszkania. To rozwiązanie tańsze i pozwalające Ci zabarykadować się w domu. W trakcie relaksacyjnej kąpieli w pianie wypijesz kieliszek ulubionego wina, a tuż po zabiegu spałaszujesz kubełek lodów czekoladowych. Do wykonania zabiegu przydadzą Ci się: peeling, kremowy żel pod prysznic, nawilżający balsam o ulubionym zapachu. Poświęć na rytuał tyle czasu, ile chcesz. Wyłącz telefon i puść ulubioną płytę. Możesz też zdecydować się na relaksacyjne mixy podpowiadane przez Youtube: dźwięki lasu, łąki, strumienia, wiatru… Przymknij oczy i zagłąb się w uczuciu odprężenia.

Perfumy pachnące sukcesem

La Vie Est Belle znaczy życie jest piękne. To prawda! Wiesz o tym, stojąc na końcu drogi pełnej dołków i pagórków. Pokonałaś ją i jesteś zwyciężczynią. Czas, by odpowiednio to uczcić. Sięgnij po perfumy, które są znakiem sukcesu – pachną nim. Są to oczywiście La Vie Est Belle marki Lancome. Ujrzały światło dzienne stosunkowo niedawno, bo w 2012 roku. Składają się z owoców: czarnej porzeczki i gruszki, aromatycznych kwiatów: irysa, jaśminu i kwiatu pomarańczy, a także znajdujących się w dole paczuli, fasolki tonki, wanilii i praliny. Są smakowite i radosne. Idealnie odpowiadają nazwie.

Co z kosztami? No tak, wysokie ceny perfum dostępnych w perfumeriach nie sprzyjają zakupom. Ale to nic! Jeśli robiłaś kiedyś zakupy przez internet, zapewne wiesz, że wiele ofert on-line jest atrakcyjniejszych niż ich stacjonarne odpowiedniki. Dzieje się tak, ponieważ internetowe sklepy nie muszą płacić za powierzchnię wynajmowanego lokalu w modnej galerii handlowej, a co za tym idzie mogą oferować ten sam towar taniej. W ten sam sposób nabędziesz La vie est belle Lancome – oryginalne perfumy w znacząco niższej cenie.

Jednorazowy szał spożywczy

Jak większość kobiet trzymasz dietę lub do myśli o zrzuceniu paru kilogramów powracać średnio pięć razy dziennie – po każdym posiłku? Ten jeden raz możesz sobie odpuścić. Osiągnięcie sukcesu wymaga czegoś specjalnego, a to wiąże się ze zorganizowaniem sytuacji, w której nie znajdujesz się codziennie. Co proponujemy?

  1. Zakup szampana. Prawdziwego! Wypij go wolno, lampka po lampce. Nastaw ulubioną muzykę i smakuj chwilę. Smakuj swój sukces!
  2. Wybierz się do cukierni lub pijalni czekolady, którą regularnie mijasz i na myśl o której cieknie Ci ślinka, i daj się ponieść. Skieruj się do wystawki z kuszącymi pralinami, po czym zamów dokładnie każdą. Poznaj te wszystkie smaki, które zawsze Cię interesowały, ale na które szkoda Ci było pieniędzy. Szukałaś okazji, by zgrzeszyć? Teraz ją masz!
  3. Kolacja w eleganckiej restauracji na balkonie lub dachu budynku to nie byle co. Rozsiądź się jak królowa i pozwól kelnerom uwijać się wokół Ciebie. Wdychaj powietrze i czuj pieszczotę wiatru na skórze. Zasłużyłaś!