553f922d5372fSerwisów pomagających schudnąć w Internecie jest mnóstwo. Z każdym dniem pojawia się nowa strona, oferująca porady, plany żywieniowe czy wirtualne rozmowy z ekspertami. W dobie tak szerokiego dostępu do treści należy weryfikować każdą informację i zanim się jej zaufa, sprawdzić źródło, z którego pochodzi. Mimo, iż niedawno serwisy dietetyczne przeżywały prawdziwe oblężenie, dziś świadomi użytkownicy zaczynają szukać bardziej praktycznych rozwiązań. Ambitni oraz niebojący się nowości stawiają na mobilne aplikacje pomagające chudnąć.

W sklepach internetowych umożliwiających pobieranie aplikacji powoli znaczy się robić tłoczno od ich nadmiaru. Na portalach społecznościowych, w skrzynce mailowej czy na bannerach reklamujących widać jak wiele oferuje Internet osobom pragnącym dbać o swoje żywienie. W dzisiejszych czasach nie wyszukiwanie, ale oddzielanie ziarna od plew to bardzo cenna umiejętność, pozwalająca dokonać świadomego wyboru czy zakupu aplikacji. Na tle sporej konkurenci wyróżnia się DietMap. Portal kusi estetyką, a aplikacja mobilna zachęca swoją funkcjonalnością. DietMap oferuje:

  • Zbilansowane diety (http://dietmap.pl/pl/diety/zbilansowana-dieta-dietmap) ułożone przez specjalistów dietetyki, dopasowane do wieku, płci, masy ciała, wzrostu i aktywności fizycznej oraz uwzględniające potrzebę schudnięcia.
  • Smaczne i proste przepisy ”krok po kroku” na dietetyczne i zdrowe posiłki.
  • Możliwość wymiany dania, potrawy a nawet całego dnia w swoim planie żywieniowym bez zagrożenia przekroczenia dziennego limitu kalorii.
  • Mobilną listę zakupów zgodną z posiłkami w diecie.
  • Kontroler wagi umożliwiający monitorowanie postępów w odchudzaniu.
  • Funkcję pozwalające na kontrolowanie jakości oraz wartości odżywczej swojej diety.
  • Możliwości zapisywania ulubionych dań i posiłków w diecie, a także dodawania swoich potraw czy artykułów spożywczych poprzez skanowanie ich kodów kreskowych.
  • Prowadzanie osobistego bloga i dzielenie się na nim oraz na forum swoimi przemyśleniami z innymi użytkownikami
  • Możliwość zadania pytania ekspertom poprzez formularz kontaktowy „Zadaj pytanie dietetykowi”.

Nowatorski program to wyjście na przeciw oczekiwaniom najbardziej ambitnych użytkowników Internetu, którzy pasjonują się zdrowym zwianiem lub pragną właściwie i skutecznie schudnąć. Wiele pozytywnych opinii, zakupionych i przedłużonych abonamentów świadczy o wysokiej jakości usług oferowanych przez twórców DietMap. Świadomość stałego kontaktu z dietetykiem czy serwisem technicznym pozwala na zadawanie pytań i uzyskiwanie szybkiej odpowiedzi rozwiązującej nasze wątpliwości dotyczące diety czy funkcjonowania programu.