Elegancki wygląd to nie tylko ubrania, które zakładamy na siebie, to także dobry humor, uśmiech oraz kilka dodatków, które podkreślą naszą kobiecość. Bransoletki ze srebra są jedną z najpopularniejszych biżuterii dla kobiet. Stanowią stonowany i delikatny dodatek do kobiecej stylizacji, zarazem sprawiając, że wygląda się naprawdę pięknie.

W jaki sposób zatem je nosić? Na jakie okazje ubierać? Dlaczego warto mieć choć jedną bransoletkę ze srebra w swojej kasetce z biżuterią?

Do czego nosić srebro?

Wiele kobiet zastanawia się, na jaką okazję może założyć bransoletkę ze srebra. Trudno dać jednoznaczną odpowiedź, ponieważ biżuterię tę, można nosić praktycznie wszędzie! Choć utarło się, że srebro zakładamy tylko na ważne spotkania biznesowe, czy na wieczorne wyjście z partnerem, coraz więcej kobiet decyduje się nosić je codziennie! Bransoletki ze srebra są delikatnym akcentem naszej stylizacji, pasują zarówno do klasycznych, eleganckich strojów takich, jak: garsonki, sukienki, żakiety, jak i do dżinsów, czy spodni materiałowych. Możemy je zakładać zatem do pracy oraz na zwykłe spotkania z koleżankami przy kawie. Wybierając cieniutką bransoletkę ze srebra, nie będziemy „przytłaczać” swoją stylizacją, nawet jeśli założymy jeszcze łańcuszek, czy kolczyki. Warto zatem mieć w swojej kolekcji biżuterii choć jedną taką bransoletkę.

W jaki sposób nosić bransoletki ze srebra?

Czy możemy pozwolić sobie na kilka bransoletek ze srebra? Oczywiście, że tak! Dla miłośniczek zdobnych biżuterii, założenie kilku takich bransoletek na rękę będzie strzałem w dziesiątkę! Jeśli decydujemy się na jednolity strój, np. szarą lub ciemną sukienkę, bez obaw możemy założyć trzy bransoletki. Warto jednak już nie ubierać innej biżuterii, gdyż bransoletki te w zupełności uzupełnią naszą stylizację. Wiele kobiet decyduje się także nosić bransoletkę na nodze, co świetnie wygląda, zwłaszcza podczas sezonu letniego, np. do sukienki i sandałków. Możliwości i sposobów noszenia srebrnych bransoletek jest wiele, wszystko zależy głównie od naszego pomysłu i wygody.

Ponadczasowe srebro

Prawdziwe srebro jest materiałem szlachetnych, który przechowywany jest często przez pokolenia. Od biżuterii posrebrzanej różni się tym, że po czasie nieużytkowania wystarczy go wypolerować i będzie jak nowe! Warto zatem decydować się na bransoletki ze srebra, gdyż wiemy, że inwestujemy w produkt na lata. Co najważniejsze, srebro jest ponadczasowe, zawsze będzie stanowić modny dodatek. Nic więc dziwnego, że bardzo często jest przekazywane nam przez nasze babcie lub mamy. Bransoletki ze srebra to modny dodatek nadają charakteru naszej osobowości oraz stylizacji.

Jeśli zależy nam na modnym, a zarazem delikatnym akcencie w naszej stylizacji, możemy postawić na dodatek w postaci bransoletki ze srebra firmy Sadva. Możemy ją nosić praktycznie do wszystkiego, nie jest to produkt przeznaczony wyłącznie na eleganckie wyjścia. Podczas trwania sezonu letniego wiele kobiet decyduje się ozdobić bransoletką także stopę, co sprawia, że nasza stylizacja nabiera indywidualnego charakteru.