Zapewne większość z nas wie, że związki na odległość mierzą się z różnymi problemami i wyrzeczeniami. Ogromnym wyzwaniem wśród wielu ludzi w takich relacjach może być aktywność seksualna oraz stałe pielęgnowanie pożądania oraz podniecenia. Jednak w obecnych czasach przy użyciu technologii, smartfonów czy komputerów jesteśmy w stanie radzić sobie z takimi problemami coraz lepiej. Dzięki właśnie tym narzędziom istnieje parę sposobów, dzięki czemu związkom na odległość będzie lżej. Poniżej znajdziecie listę ciekawych rozwiązań.

Najważniejsza jest rozmowa

Wiele osób mówi o tym, że rozmowa w związku jest najważniejsza. Oczywiście jest to prawda, ponieważ to właśnie od niej praktycznie wszystko się zaczyna. Podczas rozmowy można ustalić jakie posiadacie potrzeby i w jaki sposób możecie je zrealizować. Często zdarza się tak, że osoby w związku potrafią zrozumieć się bez słów. Jednak w przypadku relacji na większą odległość nie jest to możliwe, dlatego warto rozmawiać!

Na randki można także chodzić online. Warto o tym pamiętać, kiedy umawiamy się z naszym partnerem/partnerką na spotkanie. Wspólnie budujcie klimat oraz atmosferę. Podczas takich sytuacji można wspólnie wymieniać się zdjęciami, oglądać filmy erotyczne czy po prostu rozmawiać. Najważniejsze jest to, żeby podchodzić do spotkań internetowych z równym zaangażowaniem co do spotkań tradycyjnych. Zerknij na ofertę tego sex shopu online.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem dla par żyjących na odległość może być sexting lub dirty talk. Tych metod używają także osoby w związkach, które regularnie się spotykają twarzą w twarz. Dlatego sexting może się sprawdzić nawet jeszcze lepiej w przypadku relacji na odległość. Podniecające wiadomości potrafią rozbudzić wyobraźnię partnera czy partnerki. Możecie także urozmaicić tą czynność wysyłając sobie podniecające zdjęcia. Pamiętajcie jednak o tym, żeby nie wysyłać takich zdjęć czy filmików osobom, którym nie ufacie. Istnieje ryzyko, że dostaną się one w niepowołane ręce.

Zdalnie sterowane zabawki erotyczne

Jest to chyba najlepszy przykład tego, jak technologia może nam pomóc w przypadku związków na odległość. Niektóre modele mogą być sterowane za pomocą aplikacji na smartfona z dowolnego miejsca na świecie. Są więc one stworzone dla osób, które żyją w bliskich relacjach na odległość. Jeśli nie posiadacie takich urządzeń to nic straconego. Wystarczy użyć kamerki i mówić partnerce co ma zrobić z zabawką. To rozwiązanie sprawia, że partner/partnerka mogą czuć kontrolę pomimo tego, że nie znajduje się blisko drugiej osoby.

Kamerki

Najbardziej oczywistym rozwiązaniem są kamerki. Dzięki nim można bez problemu komunikować się z dowolnego miejsca na świecie twarzą w twarz. Kamerek można użyć do masturbacji na żywo, tańczenia, striptizu czy masowania. Oczywiście należy wcześniej ustalić zasady oraz granice. Pamiętajmy o tym, żeby nie nagrywać drugiej osoby bez wyrażenia na to zgody. Tutaj potrzebne jest zaufanie względem partnera. W ten sposób nawet na odległość można wspólnie przeżywać chwile rozkoszy.

Podsumowując

Bliskie relacje na odległość potrafią być naprawdę problematyczne, jednak wykorzystując technologię oraz ciekawe pomysły możemy bez problemu chociaż w pewnej części wspólnie przeżyć momenty rozkoszy z naszym partnerem/partnerką. Pamiętajmy także o bezpieczeństwie oraz pewnych granicach.