Twoje mieszkanie ostatni raz remontowane było jeszcze w zeszłym wieku? W takim przypadku warto zabrać się za pracę! W pozyskaniu potrzebnych funduszy pomogą nam szybkie pożyczki – teraz dostępne także przez internet.

Chociaż w dawno nieremontowanym mieszkaniu dalej można żyć, to jednak nie zawsze zapewnia ono pełnię komfortu. O wiele przyjemniej wraca się z pracy do miejsca urządzonego nowocześnie, w naszym guście, w którym aż przyjemnie się mieszka.

Remont mieszkania może być jednak sporym wydatkiem – w zależności od stopnia skomplikowania prac oraz od metrażu nieruchomości musimy zapłacić od kilku tysięcy złotych do nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych.

 

Pożyczka na remont – nie odkładaj swoich planów na później

Jeśli nie mamy wystarczającej sumy na opłacenie zakupu materiałów oraz ekipy remontowej albo też samych materiałów, gdy zamierzamy wykonać prace we własnym zakresie, rozwiązaniem może być szybka pożyczka przez internet. Wystarczy tylko wypełnić wniosek on-line, aby nawet w ciągu jednego dnia otrzymać wymagane środki.

Dzięki pożyczce na remont nie musimy odkładać swoich planów na później, aż zaoszczędzimy pełną kwotę. To najlepszy wybór wtedy, gdy nie chcemy już dłużej czekać na wymarzony remont lub też chcemy go wykonać z jakiejś okazji, na przykład wesela. Wówczas szybka pożyczka przez internet pozwala na uzyskanie środków na ten właśnie cel – w serwisie Getbucks możemy otrzymać ją nawet w ciągu jednego dnia.

 

Ile pożyczyć na remont?

Zanim zdecydujemy się na złożenie wniosku o pożyczkę, powinniśmy pomyśleć o tym, ile potrzebujemy pieniędzy. Warto zatem wypisać wszystkie prace, które planujemy wykonać, a potem sprawdzić ceny i policzyć szacunkowe wydatki. Warto jednak dodać do sumy około 10%, ponieważ w trakcie remontu mogą pojawić się dodatkowe, nieprzewidziane koszty.

Do złożenia wniosku na pożyczkę on-line do wykonania remontu oraz na inne cele zaprasza Getbucks – to tutaj pożyczysz sumę od 200 złotych do 4000 złotych na okres do 30 dni. Wystarczy tylko wypełnić wniosek w sieci, a pieniądze można mieć na swoim koncie w rekordowo krótkim czasie, aby rozpocząć remont bez zwłoki!