Jak cieszyć się pyszną, aromatyczną kawą każdego dnia? Wystarczy, że wyposażysz swoją kuchnie w specjalny ekspres. Dzięki urządzeniu nie będziesz musiał wychodzić do kawiarni, by napić się kawy, która Cię pobudzi i orzeźwi. Jaki ekspres wybrać? W podjęciu tej niełatwej decyzji pomoże Ci specjalne zestawienie najlepszych urządzeń dla kawoszy.

Krups Nescafe Dolce Gusto Oblo KP1105

Największą jego zaletą jest bez wątpienia prosta obsługa. Urządzenie umożliwia przygotowanie najwyższej jakości kawy, która dodatkowo pokryta jest gęstą i aksamitną pianką. Specjalne kapsułki, jakie umieszcza się w ekspresie posiadają 100% naturalnej kawy od Nescafe Dolce Gusto. Dzięki urządzeniu możesz przygotować aż 30 rodzajów ulubionego napoju. Ponadto wyróżnia się niebanalnym, nowoczesnym designem, który przyciąga uwagę.

De Longhi Dedica EC 680M

To typ ekspresu ciśnieniowego. Kawosze z całego świata oceniają go jako najlepsze urządzenia do parzenia kawy, które oddaje jej pełny aromat, smak oraz intensywność. Wszystko dzięki temu, że gorący napój powstaje ze specjalnie palonych ziaren, jakie umieszcza się w ekspresie. Urządzenie z pewnością docenią Ci, dla których parzenie kawy jest pewnego rodzaju rytuałem, a także frajdą.

Saeco HD 8750/99 Intuita

Jeżeli przede wszystkim cenisz sobie szybkość i wygodę, to ten model będzie dla Ciebie idealny. Automatyczny ekspres do kawy odznacza się prostą i mniej czasochłonną obsługą. Posiada również prostą regulację za pomocą jakiej możesz ustawić moc aromatu. Przygotowywana w nim kawa co dzień będzie zachwycała Cię świeżym smakiem.

De Longhi ECAM 25.462.B

Został zaprojektowany z myślą o tych, którzy cenią sobie smak białej kawy. Posiada nowoczesny system spieniania mleka oraz unikalny system zaparzania gorącego napoju. Wyposażony został w dużą ilość praktycznych funkcji, jakie z pewnością zaskoczą niejednego kawosza. Dzięki wprowadzeniu własnych ustawień i wyborze mocy aromatu, przygotujesz również smaczne cappuccino, perfekcyjną cafe latte lub flat white.

Philips HD 7546/20

To typ ekspresu przelewowego, jaki stanowi najprostsze i zarazem najtańsze rozwiązanie. Model doceniony został w Stanach zjednoczonych, a także w całej Europie. Odznacza się bardzo prostą obsługą – wystarczy, że w specjalnym filtrze umieścisz kawę sypaną. Ekspres został wyposażony w szklany dzbanek, dzięki któremu znajdujący się w nim na pój na dłużej pozostanie gorący i aromatyczny.

Kawa działa orzeźwiająco i pobudzające, a dodatkowo ma wpływ na przemianę materii – jej aromat i smak to nie wszystko, co ma do zaoferowania. Między innymi właśnie dlatego warto ją pić, szczególnie jeśli należysz do grona jej miłośników. Dlatego też warto wyposażyć swoją kuchnię w ekspres, dzięki któremu każdego dnia będziesz mógł odkrywać coraz to nowsze zalety gorącego napoju i cieszyć się jego wyjątkowym smakiem.